דוקטור מרטינס בבית הכנסת: החתונה של עמית ונמרוד

29.08.23

אנחנו עדיין בהתלבטות מה בחתונה הזו אנחנו אוהבות יותר: את הסטייל המושלם של הכלה (חתונה עם דוקס זה החלום שלנו), את הלוקיישן הכל כך מיוחד או את העובדה שמדובר כאן בהייסקול סוויטהארטס מהז'אנר המתוק ביותר. כנראה שפשוט כל התשובות נכונות.

 

1

 

2

 

3

 

הכירו את עמית ונמרוד שפגשו זה את זו בתיכון, כשהיו רק בני 15, וישבו בהרצאה של בית הספר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול. עמית מספרת שבהתה לכיוון נמרוד, שפשוט לא הבין למה הילדה החדשה מסתכלת עליו. 

  

שבועיים לאחר מכן המחנכת זימנה את אימה של עמית והמליצה שתפציר בביתה לוותר על נמרוד כי "גם ככה הוא יזרוק אותה עוד שבוע, וחבל שתפשל בלימודים בגללו". נבואת הזעם לא התגשמה, ומאז ועד היום - השניים הכי יחד והכי אוהבים. ביום החתונה חגגו בדיוק 11 שנים של מערכת יחסים מהממת.

 

5

 

6

 

הם מספרים שתמיד ידעו שינשאו, וההצעה לא ממש הגיעה בהפתעה. הם תכננו הכל יחד, עיצבו יחדיו את הטבעות ואפילו בחרו את הלוקיישן להצעה - בקופנהגן, האהובה במיוחד על שניהם. אחרי ארוחת ערב מהממת (בה לא התקיימה ההצעה כי נמרוד חשש מבכי מול כולם), בכיכר יפהפייה בדרך למלון, קיבלה עמית את הטבעת שחיכתה לה.

 

7

 

8

 

9

 

שנה בדיוק חלפה עד לחתונה. השניים מספרים שתמיד ידעו שירצו לעשות זאת בקטן, ועמית מוסיפה שתמיד היה לה ויז'ן של כנסייה גותית בבלגיה או כנסיית אלביס בלאס וגאס, כולל זלילת פיצה אחרי. אבל מתוך כבוד למשפחות, הלכו בני הזוג על האלטרנטיבה - בית כנסת עתיק ויפה בארץ ישראל.

 

10

 

MayanMoran 15 1

 

11

 

בלט במיוחדצילום: מורן מעיין - "היה מעבר לאדם מדהים. אדיב לאורחים ולמשפחות, וצילם בשקט ואהבה את הרגע החשוב שלנו".

  

13

 

14

 

הם מספרים שהחלו את התהליך מעט נאיביים, ולא ייחסו הרבה חשיבות לתכנון האירוע. כשהבינו את המשמעות, שכרו חברת הפקות שדאגו שהכל יילך הכי חלק ומושלם. השניים הגיעו רגועים, שמחים ומחוייכים, והאורחים יצאו לגמרי נפעמים.

  

15

 

MayanMoran 16 1

 

16

 

17

 

21

 

הם הלכו על סטיילינג הכי קול בבלאק אנד וויט, שניהם עם דוקטור מרטינס. עמית עם פוני מושלם ושמלה מיוחדת ונמרוד עם חליפת וינטג' שווה. 

 

טבעת הנישואין איתה קידש נמרוד את עמית בחופה הייתה טבעת שקנה לה במתנה ליום ההולדת ה-16, אותה שמרה עמית במשך 11 שנה, בדיוק לרגע הזה. 

  

22

  

23

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להתחיל לתכנן מוקדם. אם לא מגיעים לחוצים, נהנים יותר". דפנטלי. 

  

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 120

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: בית הכנסת אוהל מועד
מקום התארגנות: בית ההורים

הפקה, עיצוב וקייטרינג: נודדת
מוסיקה: אדוארד אל קמינו

+ קרדיטים נוספים
שמלה: שחר אבנט
איפור: דניאל גורן
טבעות: ליאת וובר זליבנסקי
נעלי חתן וכלה: ד"ר מרטינס
תכשיטים: אוסף פרטי
חליפת חתן: וינטג'
DIY: הכל
מתוקים: נודדת

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)