פלאוור פאוור: הקולקציה של אלון ליבנה

22.01.24

בקולקציה החדשה של אלון ליבנה הוא לוקח את אחד האלמנטים הטרנדיים ביותר בעולם שמלות הכלה כיום - הפרחים - ומייצר ממנו תוצרים מקוריים ומיוחדים, כאלה שנושאים את טביעת היד המיוחדת שלו, ואנחנו מודות - ממש קשה להוריד מהשמלות המרהיבות הללו את המבט. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הקולקציה נקראת La Rose (בצרפתית - ורד) ואת השראתה היא שואבת מהפרח הקלאסי, הסמל האולטימטיבי בתרבויות רבות לאהבה ורומנטיקה. יופיו וכוחו האלמותיים של הוורד היוו נקודת יציאה ממנה ניגש המעצב ליצירת השמלות, והפרח נשזר כמוטיב חוזר בכל שמלה ושמלה. 

  

6

 

7

 

8

 

הקולקציה משלבת באופן ייחודי בדים רכים, תחרות רומנטיות ודיגום חופשי, בשילוב עם מחוכים נועזים וגזרות על-זמניות עם דיטיילז מקוריים. קלאסיקה - אבל עם הטוויסטים המיוחדים שמאפיינים את עבודותיו של אלון ליבנה. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

בקולקציה 16 שמלות במגוון סגנונות - ארוכות, קצרות, מלאות וצמודות לגוף, המתאימות לכל סטייל של חתונה ולכל סגנון של כלה. היא משלבת שמלות חלקות בוייב נקי עם עם לוקים מלאי דיטיילז, כאשר כל דגם ודגם נושא טאץ' אופנתי ומודרני. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

אנחנו כרגע אין לאב בשמלת קרול העשויה כולה תחרה, עם סרט עדין במותניים ושסע מחמיא, ובשמלת מרלי העשירה והמתחוכמת. גם הדגמים העל זמניים יותר כמו דגם הסטרפלס קליס ודגם האוף שולדר ג'ודי, יהיו פשוט מושלמים לכלות הקלאסיות שמחפשות לוק מדויק ועוצר נשימה.  

 

5

   

18

 

19

 

17

 

השמלות של אלון ליבנה נתפרות לפי מידת הכלה, ולכן יכולים להתאים לכל מבנה גוף ולכל מידה שהיא. יש לנו תחושה שבקולקציה ישנם לא מעט דגמים שנראה שוב ושוב העונה, ואנחנו דפניטלי מחכות בקוצר רוח לראותם על כלות החורף והאביב הקרובים. 

  

20

   

21

 

22

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)