אסתטיקות רומנטיות משלל עולמות: הקולקציה של אלון ליבנה

11.01.23

כמי ששואב את רוב השראותיו מעולם האמנות, אלון ליבנה יוצר בכל קולקציה מחדש שמלות המאופיינות בשיק על זמני, פרטים מיוחדים ואסתטיקה נקייה ומוקפדת. התוצאה תמיד מרשימה ופואטית, ומייצרת סוג של יצירת אמנות אופנתית בת זמננו. 

 

2

 

3

 

4

 

5

 

הקולקציה החדשה של המעצב נקראת "AURORA". המשמעות בעברית היא שחר, או זוהר הקוטב (כן, וגם היפהפייה הנרדמת של דיסני נושאת את אותו השם). כפי שמרמז הטייטל, כל אחת מהשמלות זוהרת וקסומה בדרכה שלה, ממש כמו הזוהר הנצחי של הרקיע. הקולקציה משלבת אסתטיקות רומנטיות שונות, המשולבות יחדיו ליצירת שפה אחידה, שתקסום במיוחד לכלה הפאשניסטה המודרנית. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

כמו בכל ליין, מינימליזם עדיין נותר הקו המוביל ומקור השראה מרכזי בעבודתו של אלון, ותוך שימוש בטוויסטים ייחודיים לו הוא יצר קולקציה שתתאים כמעט לכל כלה טו בי, המחפשת לוק מיוחד אך גם הכי טיימלס.

 

10

 

11

 

12

 

13

 

הקולקציה משלבת היטב מוטיבים שונים לחלוטין מעולמות מקוטבים, כך שתוכלו למצוא בה שמלות סאטן מינימליסטיות (הפייבוריטיות שלנו), לצד שמלות קצרות ומחורזות באיכות מטריפה, שיכולות לבלוט על הרחבה כלוק שני נועז אך מתוחכם. 

 

14

 

15

 

16

 

17

 

היא כוללת שמלות תחרה עשירות בסטייל נסיכי, לצד שמלות טול משי קלילות וזורמות על הגוף. המשותף לכולן הוא השפה המוקפדת של המעצב, שבה לכל חרוז ולכל פס תחרה מקום וסיפור - כך שכל כלה שהיא יכולה למצוא את המראה הנכון עבורה, וזה שיגשים עבורה את הפנטזיה הכלתית המושלמת.

 

18

 

19

 

20

 

קרדיטים:

צילום: מרקוס סאנצ׳ז 

מאת:כלות אורבניות