הוט-קוטור לכלות: קולקציית הקפסולה של אלון ליבנה

19.05.24

אלון ליבנה יודע בכל פעם מחדש לקחת את היצירות שלו לדרגה של אמנות, ובקולקציית הקפסולה החדשה Artisanal הוא עושה זאת עד הסוף, ומשלב בשיא הכישרון בין אופנת כלות להיי פאשן - באופן הייחודי לו. 

 

Alon Livne White Artisanal 1

 

Alon Livne White Artisanal 2

 

בעינינו, הקולקציה מתחברת באופן טבעי גם לשמלת האירוווזיון עוצרת הנשימה שיצר המעצב עבור עדן גולן, שמלה שהצליחה ללכוד את בו זמנית את המהות של 'הוריקן' ואת והחוויה הקולקטיבית של כולנו בתקופה הזו.  

 

Alon Livne White Artisanal 3

 

Alon Livne White Artisanal 9

 

Alon Livne White Artisanal 10

 

הקולקציה הושקה במהלך שבוע האופנה לכלות, והיא לגמרי הגדרה מחדש של קוטור לכלות, באופן יצירתי, פורץ גבולות ומעורר השראה. הקולקציה עוסקת ביופי שבחוסר השלמות, כמו במראה הבד הקרוע והקצוות הגולמיים של החומר, הזוכים הפעם למרכז הבמה ולמלוא תשומת הלב. 

 

Alon Livne White Artisanal 14

 

Alon Livne White Artisanal 15

 

Alon Livne White Artisanal 4 1

 

המעצב מציע מעין פרשנויות רעננות לגזרות המזוהות עם הסגנון שלו, ומשלב טקסטורות וחומרים בלתי שגרתיים שמשתלבים בהרמוניה מפתיעה. כל שמלה ב-Artisanal היא יצירת אמנות בעבודת יד שתתאים לכלה שהיא לגמרי פאשן פורוורד. הקולקציה כולה היא חגיגה של ביטוי עצמי אמנותי, עם פריטים שארוגים באופן מורכב וכוללים חומרים פיסוליים ייחודיים ששולחים קריצה גם לאוונגרד.

  

Alon Livne White Artisanal 4

 

Alon Livne White Artisanal 5

  

Alon Livne White Artisanal 6

 

הקולקציה כוללת דיטיילים שמדמים בד חתוך או קרוע, משחקי שקיפויות נועזים המשתלבים עם תחרה ושרוולי סטייטמנט מיוחדים. השמלות הבלתי שגרתיות - שתענוג להתבונן ולנתח כל אלמנט בהן, ממש כמו במוזיאון - יתאימו בעיקר לכלות שמעזות לשבור מוסכמות וללכת עד הסוף עם הסטייל המיוחד שלהן ביום החתונה. 

  

Alon Livne White Artisanal 7

 

Alon Livne White Artisanal 8

  

Alon Livne White Artisanal 11

 

אם אתן כאלה, וגם אם לא, אנחנו בטוחות ש-Artisanal ימלא אתכן בהשראה וישלוף אתכן לרגע מהתפיסה הרגילה האופן בו שמלת כלה אמורה להיראות. וזה כשלעצמו תמיד תענוג. 

 

Alon Livne White Artisanal 12

 

Alon Livne White Artisanal 13

 

Alon Livne White Artisanal 21

 

קרדיטים:

צילום: עומרי לוי

מאת:כלות אורבניות