Love on the Beach: חתונת החוף של אלמוג ואיל

12.01.21

עד כמה אידיאלי סיפור ההיכרות של אלמוג ואיל, הזוג המתוק שמתארח אצלנו בבלוג היום, מאחת ועד פגישה על אי בודד בפנמה? כן, המפגש התרחש ממש כמו בסרטים, על אי רומנטי ויפהפה אי שם, כשהטוויסט היחיד הוא שאיל לבש ספידו ורוד. ועל כך אנחנו אוהבות אותו אפילו יותר!

 

gallery 7 28

 

gallery 6 31

 

gallery 5 31

 

אלמוג הגיעה ללוקיישן הקסום תוך כדי טיול של אחרי הצבא עם חברה, ואיל היה בעיצומו של טיול במרכז אמריקה עם אחיו, אחרי 5 שנות מגורים בארצות הברית. מיד עם המפגש, היה בין השניים קליק מיידי, והחל קשר מקסים. 

  

gallery 22 16

 

gallery 19 20

 

gallery 20 20

 

סיפור הצעת הנישואין של השניים הוא סוג של מיני קומדיית טעויות עם הפי אנד. הטבעת הייתה מוכנה כבר חודש בבית הוריו של איל, אבל היה חשוב לו שאחיו הצלם ואשתו יהיו שם לתיעוד ונאלץ להמתין עד שיגיע יום שבו כולם פנויים.

 

כשהגיע היום המיוחל, יצאו אלמוג ואיל יחד עם האח אור ואשתו ספיר לטיול בפארק בהוד השרון. פתאום נזכר האח שהוא חייב ללכת להביא משהו מהאוטו, ואשתו הצטרפה מיד. בני הזוג נשארו לטייל לבד, האזינו למוזיקה, שוחחו על החיים ו… חיכו. 

   

gallery 23 12

 

gallery 4 28

 

gallery 21 22

 

מאוחר יותר הסתבר שהטבעת הייתה אמורה להגיע לבני הזוג באמצעות רחפן, אליו נקשרה בחוט. כשהתעופף הרחפן מעלה עף גם החוט והטבעת הסתבכה בפרופלור, וגרמה לכל העסק לצנוח לקרקע מגובה של 10 מטרים. 

 

בסופו של דבר, אחיו של איל הביא את הטבעת בגוד אול ווי (פשוט הגיע והושיט לו אותה בחשאיות כדי שאלמוג לא תבחין), והיא אמנם היתה קצת עקומה, אבל למי אכפת? אלמוג התרגשה כל כך, שכלל לא שמה לב. 

 

בלט במיוחדצלם סטילס: אדריאן סבל - "האחד והיחיד. נותן הרגשה נעימה וקלילה, מתחבר לכל סיטואציה והבן אדם שהכי תרצו שיהיה איתכם ביום המיוחד שלכם."

 

gallery 2 30

 

gallery 3 34

 

שנה וחצי עברו עד לחתונה. וכמו זוגות רבים, הקורונה הציבה מכשולים בדרך וגרמה להרבה שינויים בתוכניות. בשלב הראשון השניים התלהבו מאוד מביער והחליטו להינשא שם, וזה הזמן לספר שאם בני הזוג נראים לכן מוכרים, זה ודאי בגלל שהשניים התארחו בהפקה אופטימית שצילמנו שם בפתיחת הקיץ, לקראת פתיחת האולמות. 

  

gallery 8 24

 

gallery 11 25

 

gallery 13 24

 

אז הכל היה סגור ומוכן, אבל ממש שבוע לפני האירוע שוב נסגרו האולמות - והחתונה נדחתה לספטמבר. ספטמבר בא, והחתונה עדיין לא יכלה לצאת לפועל. ואז נובמבר הגיע…

 

בסופו של דבר בני הזוג החליטו פשוט ללכת על זה, והרימו חתונה מדהימה שנמשכה שלושה ימים, עם חופה בחוף הים בקיסריה ומסיבת בריכה בבית, בקריית טבעון. אלמוג לא ויתרה על הלוק הכלתי המלא, עם שמלה מלאת דיטיילים מוקפדים של סטודיו מדינה, ואיפור שיער משוחרר ומהמם של אור קופליס. איל הלך גם הוא על לוק קלאסי עם חליפה תפורה היטב של באמוס סקוור. בני הזוג היו מאושרים עד השמיים שהצליחו סוף סוף להרים חתונה מופלאה, והאווירה בשני הלוקיישנים הייתה מלאת פאן ויופי. הם מספרים שהיו מרוצים במיוחד גם מצילום הווידאו של Happydays, שיצרו עבורם מזכרת מדהימה. 

 

gallery 14 25

 

gallery 15 22

 

gallery 16 21

 

gallery 17 21

 

לדבריהם, החוויה כולה היתה פשוט מטורפת, מלאה באתגרים וריגושים, והם שמחים להעביר לזוגות אחרים את המסר שהכל אפשרי. למרות כל חוסר הוודאות. המסר שלהם אליכם: שמרו על היחד שלכם, ואל תשכחו פשוט - ליהנות, ליהנות, ליהנות!

 

gallery 9 26

 

gallery 18 17

 

gallery 10 28

 

gallery 12 21

 

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 40

צילום סטילס: איזו צלמים ISO - אדריאן סבל

שמלה: סטודיו מדינה

איפור ושיער: אור קופליס

חליפת חתן: Bamoss Square

מקום האירוע: חופה בחוף הים בקיסריה. מסיבת בריכה בבית בקריית טבעון

+ קרדיטים נוספים

הפקה: החתן והכלה

עיצוב האירוע: החתן והכלה

קייטרינג:שף אחי רענן - ארוחת ערב. קייטרינג זיו מעדנייה לאירועים - מסיבות בריכה שישי שבת

מוסיקה: החברים

בר: אלכוהול של בני הזוג

צילום וידאו: Happy Days

טבעות: CR JEWLLERY

נעלי כלה:אלדו

נעלי חתן: Fiocco nero

תכשיטים: איה בן יעקב

הזמנות / מיתוג: אביב דיזיין

עורך טקס: הרב חיים הבלין

DIY: אמא של הכלה

מתוקים: הולה

מאת:כלות אורבניות