קלאסיקה באווירת טבע קסומה: החתונה של אלינה ורונן

24.07.22

איזה כיף לשמור על קשר עם הבסטיז מהתיכון, נכון? אבל אתן יודעות אבל הכי כיף? להתחתן איתם! כך לפחות במקרה של אלינה ורונן המהממים, אורחי הבלוג שלנו להיום. וולקאם:) 

 

1

 

2

 

3

 

אז כן, הכל החל אי שם בבית הספר. רונן למד שתי שכבות מעל לאלינה, והם התחברו לקראת השנה האחרונה שלו בתיכון. אלינה מספרת שידעה שהיא מרגישה משהו לרונן, אבל פחדה לעשות את הצעד הראשון. ואז, בסוף החופש הגדול שלח רונן לאלינה הודעה מקסימה, שבה סיפר שמאז ומתמיד היו לו רגשות אליה. מאז השניים יחד, כבר כמעט 9 שנים.

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין היא אחת המקסימות והרומנטיות ששמענו. זה קרה בכריסמס בניו יורק, כשהשניים עברו ליד השדרה החמישית ורוקפלר סנטר, היכן שנמצא עץ אשוח גדול ומואר.

 

רונן פנה לבחור אקראי שעמד במקום כדי שיצלם אותם ליד העץ. הבחור צילם כמה תמונות, ואז הוציא מתיקו גיטרה. בנקודה הזו דבר לא נראה היה לאלינה יוצא דופן, והיא הניחה שהוא פשוט ישיר וידרוש על כך תשלום, כמו זמרי הרחוב הרבים שבעיר. 

 

7

 

8

 

9

 

הבחור שר את 'Thinking Out Loud' של אד שירן, אלינה הובכה והתרגשה, אך עדיין לא הבינה מה קורה. כשנגמר השיר, רונן ביקש מהבחור לצלם שוב, ואז אחז בידיה של אלינה וסיפר שבחר בשיר מכיוון שהיו שתי שורות שקשורות לאופן בו הוא חש אליה: האחת - שיאהב אותה עד גיל 70, והשנייה - שבכל יום הוא מתאהב בה מחדש. ואז הוציא את הטבעת. בוכות? אנחנו? מה פתאום. 

 

10

 

בלט במיוחדצילום: ידין חסון - "בכל פעם שרואים את התמונות המושלמות האלו כל רגע מקבל חיים מחדש. מעבר לכך, הוא בדיוק האדם שכל כלה הייתה רוצה שיהיה לצידה לאורך כל היום הזה".

 

12

 

כמעט שנתיים חלפו עד לחתונה. הגל הראשון והשני של מגיפת הקורונה הגיעו זמן לא רב אחרי ההצעה, כך שכל תהליך התכנון נדחה קדימה. בתקופה הזו אספה אלינה המלצות ורעיונות, וכך, כשניתן היה להתחיל לתכנן הכל נסגר במהרה ובקלות. מושלם!

 

13

 

14

 

15

 

האירוע התקיים בלוקיישן שופע הטבע אקו, בעיצוב קלאסי שהוסיף המון שיק אלגנטי לכל הסיפור. אהבנו מאוד. 

 

16

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: מור דהרי - "די.ג'יי מדהים שקורא בדיוק את הקהל והוייבים בחתונה, עשה לנו חתונה משוגעת שלא רצינו שתיגמר, ועוד ביום ראשון!".

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם, אתן בטח שואלות? "לקחת הכל בקלילות ולנסות ליהנות מכל דבר שעושים יחד". נכון לחלוטין גם להמשך הדרך. 

  

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 310

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: eco גן אירועים

שמלה: אריאל טולדנו

מוסיקה: מור דהרי 

חליפת חתן: NAMES

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: שיר ראובן

ניהול אירוע: בר שידלו וולטר

צילום וידאו: רועי קריף

איפור: שחר שבו

עיצוב שיער: שקד אזר/צמות

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: ריפאבליק

נעלי חתן: סטיב מאדן

תכשיטים: יובל

הזמנות/מיתוג: עיצוב אישי

עורך טקס: הרב יצחק כהן

 
מאת:כלות אורבניות