פרחים בכל מקום: הקולקציה של אלכסנדרה

30.01.24

המעצבת אלכסנדרה מציגה בימים אלה את הקולקציה החדשה שלה, שעוצבה כולה בהשראת פרחים עדינים וטבע ירוק ומשמח. השמלות בקולקציה עוצבו מבדים רכים ונשפכים כמו תחרות עדינות וטולים שקפקפים, שנועדו לייצר תחושה כללית רכה, קלילה ונינוחה, בתקווה שגם הכלה שתלבש אותן תחוש הכי נינוחה ושמחה לאורך כל היום המיוחד שלה.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

לצד השמלות הקלילות ישנם דגמים שעוצבו מבדים יציבים יותר, שמאפשרים מעין פיסול מדויק יותר על הגוף והדגשה של כל האזורים המחמיאים. הדגמים הקלאסיים הללו מוסיפים לקולקציה כולה מימד נוסף, מעניין ומתוחכם יותר.

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הקולקציה כוללת מגוון של גזרות, שמאפשרות לכל כלה למצוא את זו שאליה היא מתחברת יותר וזו שמבטאת היטב את אישיותה. מגוון הפרחים המככבים בקולקציה מאפשרים גם הם לקלוע למגוון טעמים - כשכל אחת יכולה לאתר את הפרח שהוא הכי 'היא' ואת השילוב המועדף עליה על גבי השמלה. 

 

9

 

11

 

12

 

13

 

בליין החדש תראו הרבה גזרות סטפלס ומחוכים לצד תחרות עדינות ובדים מנצנצים, המשתלבים בדרך כלל גם עם בדים חלקים ונעימים. כל החומרים מהם נתפרו השמלות הם איכותיים והכל נעשה בקפידה ובאהבה על ידי המעצבת - כדי לייצר לכלות שלה את החוויה הכי נעימה, ביום שהכי מגיע להן אך ורק לחייך, מתחילתו ועד לסופו.

  

14

 

15

 

16

 

17

 

קרדיטים:

צילום: ברק כהן

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: