פינק פייריטייל: חתונת החלומות של עדי ורביד

26.12.21

פק"ל קפה ולואקר על חוף הים. איך זה נשמע לכן לדייט ראשון? בעינינו - הכי מהמם, וכפי שאתן בטח מבינות, כך נראתה הפגישה הראשונה של עדי ורביד שמתארחים אצלנו היום.

 

מובן שתקופת הקורונה היא הסיבה לסט-אפ המקורי למפגש, שהתרחש בזכות שידוך של חברה משותפת. הקפה, השוקולד והגלים היו התפאורה המושלמת עבור השניים כדי להבין שזו פשוט אהבה ממבט ראשון. 

 

1

 

2

 

בני הזוג יצאו יחד במשך 10 חודשים עד להצעה, ואת כל הסגרים העבירו כמובן יחדיו. ביום גשום אחד בחודש פברואר, התעוררה עדי בבהלה והבינה שהיא מאחרת לעבודה, היא הושיטה את היד לנייד וגילתה עליו פתק: "תתכונני ליום כיף". 

 

3

 

4

 

השניים נסעו לצימר יפהפה על רקע נוף ציורי, שחציו טבע ירוק וחציו מדבר. אחרי שהגיעו למקום מצויידים במטעמים הושמע בהפתעה ברקע השיר שלהם, ורביד כרע על ברכו והציע נישואין. 

 

5

 

6

 

חמישה חודשים חלפו עד לחתונה. השניים מספרים שנהנו מאוד מתהליך התכנון, והיו לגמרי גאים שהצליחו להרים הפקה כה מדהימה, בדיוק כפי שראו אותה בדימיונם. 

 

בלט במיוחדצילום: עידן חסון - "צלם ברמה עולמית! עידן היה ממש נעים, השרה רוגע ליווה והדריך אותנו. בול מה שחיפשנו בצלם"!

 

8

 

עדי מספרת שחלמה על חתונה שתיראה כמו סוג של אגדה מודרנית, וכל הפרטים נבחרו בהתאם. זה התחיל מהלוק המשותף שכלל שמלת נצנצים נפוחה ונסיכתית וחליפה אפורה של נסיך בן זמננו, והמשיך בקו עיצובי מתוק-חלומי של שלל גווני ורוד שיצרה עבורם המעצבת ליאתריס בלוקיישן הירוק ורחב הידיים שבחרו, גויה מיה

 

9

 

10

 

14

 

והיו גם הפתעות: רביד הוא נגן סקסופון שמנגן גם בחתונות, והוא ניגן שלוש פעמים במהלך הערב ברגעים מקסימים שריגשו את כל הנוכחים עד דמעות. 

 

11

 

12

 

13

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הקפידו להתייעץ עם זוגות אחרים, ואל תחששו ללכת על החלומות שלכם. יש יותר מדרך אחת להפוך אותם למציאות. 

 

15

 

16

 

17

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 380

צילום סטילס: עידן חסון

מקום האירוע: גויה מיה

עיצוב האירוע: ליאתריס 

מוסיקה: להקה - אבי תורג'מן, ודיג'י עומר כחלון

צילום וידאו: רוסלן שיין

+ קרדיטים נוספים

שמלה: לימור בן יוסף

איפור: טל מישען

עיצוב שיער: רז יפה

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: רפובליק פוטווטר

חליפה ונעלי חתן: פיגל חליפות חתן

תכשיטים: סוורובסקי

הזמנות/מיתוג: פרי פרינט

עורך טקס: הרב יוני ברלין

חוויות: בלוקים - מ"הבלוק"

מתוקים: סירות פירות - דקל בע"מ (הסירות) פירות - הכנה עצמית

זר כלה: אלבירה פרחים 

 

מאת:כלות אורבניות