הכי קרוב לחתונת שטח: האירוע של אדיר וחגי

21.12.23

אדיר וחגי המקסימים ואורחי הבלוג שלנו להיום, חייבים לא מעט קרדיט על סיפור האהבה שלהם לנולה, הכלבה המשותפת. היא הייתה הראשונה להתאהב בחגי, ומשם הדרך לליבה של אדיר הייתה קצרה. 

 

1

 

2

 

3

 

השניים נפגשו לראשונה במדורה במעגן מיכאל, דרך חברים משותפים. אדיר הגיעה עם נולה, שהייתה אז בת 3 חודשים. היא כרכרה נון סטופ סביב חגי, וכך יצא שאדיר וחגי בילו את רוב הערב יחד ודיברו שעות, ממש כאילו היו שם לבד (פלוס כלבה נלהבת אחת). 

 

4

 

5

 

הצעת הנישואין הגיעה במהלך טיול של שבעה חודשים בארצות הברית. השניים רכשו קרוואן מגניב, והחלו לטייל אול אובר. במהלך השהייה החליטו יחדיו שירצו למסד את הקשר, ובחרו טבעת בחנות תכשיטים מדהימה בקולורדו. 

 

7

 

שנה וארבעה חודשים חלפו עד לחתונה. בהתחלה חלמו בני הזוג על חתונה בשטח, ולאט לאט הבינו שיעדיפו לוקיישן מסודר שמעניק חווית טבע, מבלי הצורך בהפקה מלאה. הם נחתו במטעים שברמת הנדיב, והתאהבו מיידית בטבע הקסום שבו וביופיו של המקום.

 

8

 

בלט במיוחדצילום סטילס: ידין חסון - "אנחנו לא אנשים שרגילים להצטלם. ידין ואורן (צלם הוידאו) גרמו לנו להרגיש בנוח, עשו לנו אווירה טובה, הצחיקו אותנו והיו פשוט מדויקים עבורנו".

 

10  

בכל הנוגע לבחירת הספקים, בני הזוג חיפשו כאלה שיהיו כמה שיותר בראש שלהם, שיהיו קלילים ונעימים - וכך בדיוק היה. הגוד וייבז והקלילות הכיפית לגמרי ניכרים בכל פריים מהאירוע שלהם. אהבנו מאוד גם את הלוק של נולה, הפאשניסטה המתוקה.

 

11

 

12

 

13

 

בכל הנוגע לעיצוב - הם בחרו ללכת על קו פשוט וטבעי עם נגיעות של בוהו וגוונים משמחים, כולל גרלינדות קסומות שגרמו למקום להיראות כמו יער פיות. 

 

14

 

15

 

16

 

בלט במיוחדדיג'יי: מעין ברגמן - "הבחירה הכי קלה שהייתה לנו, התאהבנו בו מהרגע הראשון והוא יצר אווירה מחשמלת ברחבה. היא הייתה מלאה כל הערב וזה הרבה בזכותו".

  

17

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "תבחרו ספקים שאתם מתחברים אליהם, זה כל כך חשוב!". בסיסי, וממש ממש הכרחי. 

  

18

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 260

צילום סטילס: ידין חסון

מקום האירוע: מטעים

מוסיקה: מעין ברגמן
הפקה: אלה קיסר

מקום התארגנות: בבית

 

+ קרדיטים נוספים
עיצוב האירוע: שחר אבל
קייטרינג: מטעים
בר: הרמוניה
צילום וידאו: אורן ג'קובסון
שמלה: ענת מנוס
לוק שני: שביט לקח
איפור ושיער: ענבל מסאס
טבעות: יוסי שמש
הזמנות/מיתוג: חגי איטח
עורך טקס: רון בארי 

מאת:כלות אורבניות