שיק כפרי מדויק: החתונה של עדיאל ומיכאל

27.01.21

כבר מזמן עלינו על זה שאחד הסודות ליצירת חתונה יפה ואישית הוא לדעת היטב מה רוצים, ופשוט ללכת על כך בכל הכוח. וזה בהחלט המקרה עם מיכאל ועדיאל שמתארחים אצלנו היום בבלוג: לאורך כל הדרך הם היו מדוייקים מאוד ברצונות ובבחירות שלהם, והתוצאה היא חתונה מקסימה ומיוחדת שמבטאת באופן הכי נכון עבורם את אישיותם וסיפור האהבה שלהם.

 

32

 

31

 

9 17

 

6 37

 

7 26

 

30 2

 

השניים גם היו מדוייקים ונחושים למדי בבחירה שלהם זו את זה. עוד מגיל 11 הם מכירים בזכות תנועת הנוער שבה שניהם היו חברים, אבל רק כשהיו זקנים מופלגים בני 16 הפכו להיות רשמית זוג. הצעת הנישואין התרחשה בשנה שעברה במלון מושלם בכרתים, תוך כדי טיול על החוף בשקיעה. הכי רומנטי שרק אפשר. 

  

8 23

 

3 49

 

5 47

 

1 51

 

18 2

 

שמונה חודשים עברו מההצעה ועד לחתונה. בני הזוג, שידעו כאמור בדיוק מה הם רוצים - מקום טבעי ומלא אווירה - בדקו לא פחות מ-14 מקומות לפני שהגיעו להחלטה, ומצאו את הלוקיישן שהתאים בול לוויז'ן הכפרי שרקמו.

  

25 4

 

4 51

 

26 2

 

27

 

2 52

 

בגזרת העיצוב לא היה הרבה מקום להתלבטויות. עדיאל מספרת שבמשך חודשים (אם לא שנים) היא מסדרת לוח פינטרסט עם כל ההשראות ללוק שהיא חולמת עליו לאירוע שלה. המעצבת שנבחרה בקפידה הקשיבה היטב לרצונותיה ושילבה פלטת גוונים חמים של צהוב, אדום וכתום שמככבים בסידור הפרחים של החופה, ומשתלבים מעולה עם פרחים בגווני לבן קלאסי על השולחנות. 

  

19 3

 

16 3

 

17 3

 

15 2

 

22 2

 

נושא התאריך היה קצת טריקי. בני הזוג קבעו להינשא בתחילת יוני, אך בסביבות מרץ כשהבינו שהקורונה משנה סדרי עולם, החלו כבר לחשוש שהדבר לא ייצא לפועל, ולכן תכננו כמה אופציות חלופיות במקביל. בסופו של דבר, כשהתקבלה החלטת הממשלה להתיר חתונות של 250 איש החליטו לדחות את האירוע מעט כדי להיות בטוחים שיתקיים בתקופה בה הדבר יתאפשר. ההימור השתלם, והחתונה התקיימה בדיוק כפי שרצו ותכננו, לפרטי הפרטים. 

  

23 2

 

29 1

 

14 3

 

24 1

 

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם נוגע בעיקר לבחירת אנשי המקצוע. הם מציעים לכן לבחור במי שנראים לכן אנשים טובים, ושאתן חשות חיבור טוב וכן מולם. עדיאל ומיכאל מספרים שתוך עננת חוסר הוודאות של הקורונה, הם הודו מדי יום על כך שבחרו באנשי מקצוע מבינים ותומכים. בתקופה הזו, זהו בהחלט דבר חשוב ביותר. 

 

13 5

 

12 6

 

11 8

 

10 11

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 250

צילום סטילס ווידאו: עידן מרציאנו

מקום האירוע: גן אירועים עין יעל

עיצוב האירוע: בתוש עיצוב אירועים

קייטרינג: אדמה

שמלה: עיצוב אישי אצל מיכל טיילור

מוסיקה: ינאי- דיג׳יי אור ראש

+ קרדיטים נוספים

בר: ניצוצות

איפור: שושי גרופר

טבעות: תכשיטי מוריה

נעלי כלה:עמנואל

נעלי חתן: זארה

תכשיטים: זארה

הזמנות / מיתוג: בני הזוג עיצבו לבד לבד בקאנבה עם תוספת של ציור שצייר חבר של אחיה של הכלה

חליפת חתן: זארה

עורך טקס: הרב נתנאל לדרברג

חוויות: עמדת שזירה של בתוש עיצוב

 
מאת:כלות אורבניות