שפע פרחים על הים: החתונה של עדי ויהונתן

26.06.22

אתן יודעות שאנחנו אוהבות לחגוג את החברות הנשית, תעיד על כך הקבוצה הסודית שלנו שכולה גירל פאוור. וזו אחת הסיבות שאהבנו במיוחד את סיפור ההיכרות של בני הזוג המקסימים שמתארחים אצלנו היום, כי החגיגה היפה שלהם לא הייתה בכלל מתרחשת, אם לא הייתה בסטי אחת נחושה במיוחד.

 

אז הכל החל כשחברתה הטובה של עדי חיפשה מישהו מקסים להכיר לה, אחרי התייעצות עם חברה נוספת עלה הרעיון של שידוך עם יהונתן, שהצליח מעל ומעבר למצופה.  

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

משם הכל התגלגל בטבעיות להצעת נישואין קסומה אך לא מפתיעה כלל, שקרתה על הים, אחרי טעימה של סושי שווה. מיד לאחר מכן המשיכו השניים לארוחה ערב קלילה עם המשפחות והחברים. 

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

חמישה חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג מספרים שהשתדלו לעבור את שלב התכנון בכיף וליהנות מהדרך, תוך שהם שומרים כל הזמן על תקשורת פתוחה. לכן, ישבו השניים לפני הכל ודיברו על הדברים החשובים להם, לפני שניגשו לצד הפרקטי של הדברים. ממש כאילו שקראו את הכתבה שלנו בנושא!

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

את סגנון החתונה שהתקיימה בלוקיישן המהמם כוכב הים ניתן להגדיר כרומנטי וכפרי, בסקאלת צבעים של ורוד-לבן-פיץ' המשולבים בירק רענן. עדי אוהבת מאוד פרחים ואפילו שוזרת בזמנה הפנוי, כך שהיה לה חשוב במיוחד שהם יהיו נוכחים בחופה, באולם ובקבלת הפנים, ועם זאת - לשמור על וייב קליל שמתאים לשישי על הים. 

 

16

 

17

 

בלטו במיוחדצילום: איה ואבי צלמים - "הם שידרו אווירה רגועה למרות כל הלחץ מסביב של חתונת צהריים. הרגשנו שגם בהעדר זמן לצילומים הם מוציאים מספיק תמונות במקצועיות".

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

כשוזרת חובבת מובן שהכינה בעצמה את זר הכלה שלה וצמידי זרים למלוות. לבני הזוג היה חשוב לבחור בפרוכת רקומה בעיצוב אישי, ובכתובה אמנותית שגם היא קאסטם מייד לבקשתם, שתהווה מזכרת מהיום המיוחד. 

  

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: גיל פוקס משבלול - "אנחנו לא טיפוסים של ריקודים וממש הפתענו את עצמנו. לדעתנו, לגיל בהחלט יש חלק בזה. הרבה אורחים שאלו אותנו מי הדי.ג׳יי והתלהבו".

 

30

 

וכשהכל כבר מאחוריהם, מה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "להתייעץ, לשתף ולהעזר בקרובים לכם. וכמובן - לא לוותר על דברים שחשובים לכם, נצלו את ההזדמנות הזו ותגשימו מה שאפשר!". 

  

31

 

32

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 330

מקום האירוע: כוכב הים

מוסיקה: די ג׳יי גיל פוקס - שבלול

צילום וידאו וסטילס: איה ואבי צלמים

שמלה: אייזן שטיין

איפור: מורן סטויצקי

+ קרדיטים נוספים

להקה: קופרמן

בר: לומינר

עיצוב האירוע: ״אינדיגו״ - יערה מנור מעצבת הבית של כוכב הים

קייטרינג: מעשיה - מטבח מקומי

איפור מלוות: רועי אוחיון

עיצוב שיער: יוסי נחמיאס

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה:שוז וובסטור ורפבליק

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: קרן וולף

הזמנות/מיתוג: קטרינה קורפין

עורך טקס: רבנות, הנחיה וברכות - בני משפחה

חוויות: עמדת סיגרים בקבלת פנים, מגנטים ״מגנטינה״

מתנות לאורחים: חלות בסיום האירוע מ״שרית חלות״

מתוקים:  עוגה שהגיעה לרחבת הריקודים מ-Dali

כתובה מעוצבת: ליה ברץ הרוש

 

 
מאת:כלות אורבניות