חתונה במקום העבודה: החגיגה הלא שגרתית של עדי ויניב

03.06.20

 

אנחנו מדברות המון על החזרה המבורכת לשגרת החתונות, אבל במהלך החודשים האחרונים, נישאו לא מעט זוגות בחתונות מאולתרות שתוכננו בדקה התשעים, וחלקן פשוט שבו את ליבנו. כמו זו של עדי ויניב, שהתחתנו על המדשאה במקום עבודתה של עדי! תודו שאם יש דבר אחד שבחיים לא חשבתן שתעשו בעבודה, יהיה זה להתחתן. 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם הכירו בקבוצת ריצה וטריאתלון, שלושה חברים שהתאמנו ביחד הרבה זמן והפכו לחבורה קרובה ומגובשת. אחרי יותר משנה של אימונים משותפים, כששניהם פנויים לקשר, עברה עדי לגבעתיים והקשר האפלטוני הפך לזוגיות. הצלע השלישית בחבורה לא האמין כשסיפרו לו בהתחלה על סיפור האהבה שנרקם. 

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5

 

כשזה הגיע להצעת הנישואין, יניב ידע שעדי לא מחבבת דברים גרנדיוזים ופעל בהתאם. היה זה יום רביעי רגיל והשניים יצאו לארוחת ערב עם זוג חברים. שחזרו הביתה ראתה עדי שלט בכניסה שמבקש לא לכבות את הנרות במסדרון כי בבניין מתבצעת הדברה אקולוגית (היו אלו נרות שאח של יניב סידר בדרך לדירתם) רק כשנכנסו לדירה ועדי ראתה ורדים, נרות וטבעת היא הבינה מה קורה. בדירה חיכה אחיו של יניב שהנציח את הרגע המרגש ולמחרת נסעו השניים לשלושה ימים במלון ספא מהמם כדי להתפנק ולחגוג את האירוסין.  

 

gallery 9
gallery 9
gallery 9
gallery 9

 

הם היו אמורים להינשא בגן אירועים ב-12.5 ומשבר הקורונה שיבש כמובן את תוכניתיהם. הם לקחו החלטה שלא משנה מה יהיה, את טקס החופה הם יערכו בתאריך המקורי. עד כשבוע לפני החתונה הותרו להשתתף בחתונה רק כ-20 איש והתכנון היה למשהו מצומצם להורים והאחים. ברגע שנכנסו הקלות שאפשרו להזמין עד 50 אורחים, הוזמנו גם דודים וחברים קרובים. 

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13

 

לשניים לא היה לוקיישן לעריכת החופה ומי שהרימו את הדגל, היו אנשי הקריה האקדמית אונו - מקום עבודתה של עדי - שבלי היסוס העמידו את מדשאת הקריה לרשות הזוג. הם בילו את הימים האחרונים לפני החופה בסידורים קטנים שכלל חלוקת אחריות בין חברים.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16

 

השניים שידרו את האירוע כולו בזום ולמעלה מ-130 אורחים וירטואליים התחברו במיוחד כדי לראות את הטקס. מאחר ואירוע אמיתי לא באמת היה, החופה המרגשת הפכה לעניין המרכזי, ויניב ועדי זכו לתגובות אוהבות ונרגשות בעקבותיה. 

 

gallery 20
gallery 20
gallery 20


למרות שחתונתם הייתה רחוקה מאוד ממה שתכננו, בדיעבד, הם אומרים, היא הייתה מרגשת להפליא, אינטימית, ייחודית ובעיקר בלתי נשכחת. הטיפ שלהם לזוגות לפני חתונה? תעשו משהו שיהיה לגמרי שלכם, אל תישאבו לאובר-תכנון, כי זה רק ערב אחד, וזכרו - הכל יכול להשתנות בשניה.  

 

gallery 23
gallery 23
gallery 23


קרדיטים:
צילום סטילס: אור גליקמן
מקום האירוע: הקריה האקדמית אונו

הפקה: הזוג בסיוע משפחה וחברים

קייטרינג:דומיניק - רמת גן

מוסיקה: הזוג

+ קרדיטים נוספים

בר: הזוג

שמלה ונעליים :מושאלות מחברה של הכלה 

איפור ושיער: חברות של הכלה 

עיצוב שיער:החברות

טבעות: ג'קסון

נעלי חתן: Boss Mode

תכשיטים: עגילים ושרשרת מאמא וסבתא ( בירושה)

הזמנות / מיתוג ומתנות לאורחים: HULA- גבעתיים

אקססוריז: זר כלה וזרי שושבינות - TALI'S PARTY

חליפת חתן: ZARA  (חולצה)

עורך טקס: הרב יאיר יניב - צהר

 
מאת:כלות אורבניות