חגיגיות, רומנטיקה והמשכיות: הקולקציה של עדי גרומן

17.08.21

כידוע לכולנו, פרחים הם בין האלמנטים העיקריים המסמלים חתונות ומככבים בהם במגוון צבעים מרהיבים. הלבלוב והחגיגיות שבהם מתחברים היטב עם היום המיוחד, והיופי והחיים שבהם הופכים אותם לבחירה המושלמת לעיטור ולקישוט של שלל הרגעים הגדולים. 

 

אין זה מקרי, אם כך, שהמעצבת עדי גרומן בחרה לקרוא לקולקציית 2021 שלה White Bloom, ובכל שמלה ושמלה בה מורגשות החגיגיות, הרומנטיקה וההמשכיות שמגולמות גם בפריחה.   

  

1

 

2

 

3

 

בקולקציה מקבל הסגנון הרומנטי של המעצבת כיוון מעט קלאסי יותר מהקולקציה הקודמת, שם ניתן היה למצוא גם דגמים קלילים עם אלמנטים בוהמיינים לצד לוקים אלגנטיים יותר.

 

4

 

5

 

6

 

הפעם, הסגנון נוטה יותר לכיוון הקלאסי והעל-זמני, עם שמלות מדוייקות ומינימליסטיות יותר. גזרת האוף שולדר שמאפיינת את הסטודיו מככבת גם הפעם, בשילוב עם שסעים מחמיאים ואפילו השפעה קלה של טרנד המחוכים, לצד חצאיות נשפכות. 

 

7

 

8

 

9

 

השנה החולפת הכתיבה סוג של גמישות מחשבתית ויצירתיות מצידם של הזוגות, שחלקם נאלצו לשנות לוקיישן, לבחור בחגיגה קטנה או ללכת על שני אירועים מסוגים שונים. השמלות בקולקציה החדשה עונות בדיוק על הצרכים הללו, ויכולות להתאים למגוון סוגי אירועים בשל יופיין העדין והקווים הנקיים. 

 

10

 

11

 

12

 

השמלות בקולקציה עשויות ממשי, טול ותחרות עדינות, בעיטורי פנינה וסברובסקי. תוכלו למצוא בה דגמים חלקים לגמרי עד כאלה עם תחרות ייחודיות ואפילו נצנוץ עדין. כולן עם שיק עדין ונסיכתי, שישתלב היטב בכל סוג של אירוע חלומי. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

קרדיטים:

צילום: ערן לוי

איפור: נעה לוי

פרחים: Flowers Mood

מאת:כלות אורבניות