5 חשבונות אינסטגרם ששווה לעקוב אחריהם: איפור-שיער

18.08.20

כולנו יודעות שהדרך לחתונה חייבת לעבור באינסטוש, שמכיל אינסוף אימג'ים מהממים בכל תחום שהוא, כאלה שיכולים להעסיק אתכן במשך שעות. אבל כדי שתהיו אקסטרה ממוקדות לקראת הביג דיי שלכן, ולהקל על השיטוט ברחבי הרשת, החלטנו ליצור מדור חדש ובו נצא בכל פעם למסע אונליין ונחזור עם כמה חשבונות אינסטגרם בכל תחום שקשור לחתונה, שבעינינו לגמרי שווה לעקוב אחריהם.

 

הפעם צללנו בפיד ובחרנו כמה פרופילים בגזרת האיפור-שיער שכדאי להכיר בדרך ליצירת המראה הזוהר שאתן חולמות עליו. מבטיחות להביא לכן בהמשך סקירות של עוד ועוד חשבונות מהממים שיעזרו לכן לבנות לוק מושלם, וחתונה שתיראה כאילו קפצה מהסטורי.  

 

האינסטגרם של אור קופליס

 

לאור יש פרופיל מושקע ומוקפד, בו כל תמונה משדרת את הווייב סביב האג'נדה האמנותית שלה ושל הצוות בנוגע לאיפור ושיער: לוקים שהם לגמרי טיימלס, מדויקים ולא 'מחופשים'. היא משקיעה הרבה זמן ביצירת גריד שייתן מקסימום השראה לכלה שמחפשת רעיונות למראה הכי נכון ביום המיוחד שלה. החשבון של אור הוא אמנותי ומעניין, אך גם טבעי ובלתי מתאמץ. אנחנו אוהבות לראות את החשיבה העמוקה מאחורי כל פוסט, וכמובן נהנות מכל היופי הבלתי נגמר בפיד שלה. 

  

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

האינסטגרם של ליאט בן שמשון

 

האינסטגרם משמש את ליאט ליצירת קשר בלתי אמצעי עם כל מי שמתעניינת באיפור, והיא עושה בו שימוש כחלון ראווה מהמם לעבודות שלה, לצד עדכונים מחיי היומיום שלה שמככבים בסטורי. תמצאו שם את ההתרחשויות בבאקסטייג' על סט צילומים למגזין לאישה, צילומי קטלוגים, מפורסמים וכמובן - תהליך איפור כלות מ-א' ועד ת'. מדי פעם גם תקבלו בו ערך מוסף עם הדרכות של לוקים מגניבים, המלצות ומענה מקיף לכל שאלה שהיא. אנחנו אוהבות לראות בעבודות שלה את שילוב הטרנדים לצד היכולת המופלאה להוציא כל אחת הכי יפה שרק אפשר. 

 

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

האינסטגרם של קארין דקל

 

מה שמייחד את עמוד האינסטגרם של קארין הוא הוורסטיליות שניכרת היטב בעבודות שלה, הנוגעות בחלקים שונים של עולם האיפור ומראות את נקודת המבט האישית שלה עליו. היא עושה שימוש בפלטפורמה כדי לשאוב כמה שיותר השראה ובהתאם, העמוד שלה נוטף סטייל ומלא מעוף ויצירתיות. אנחנו אוהבות לראות בו איך האיפור ועיצוב השיער משלימים זה את זה בלוקים מדויקים, ואיך נוצרים שלב אחד שלב רגעי 'וואו' עוצרי נשימה.  

  

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

האינסטגרם של שירן שפלר

 

שירן עושה שימוש באינסטגרם כמרחב לביטוי אמנותי והיא ניגשת אליו ממקום של אהבה גדולה למה שהיא עושה - מה שניכר בכל פריים שעולה לחשבון שלה. היא רואה בו כמנוע לעשיה, וכמקום שמדרבן ודוחף אותה להעז ולהגיע למחוזות חדשים. אנחנו אוהבות לראות איך הסגנון הייחודי שלה ניכר היטב בעבודות שמככבות בפיד, ומשלבות טון רך ונקי לצד נצנוץ וגלאם. עצירת חובה לכל כלה בדרך לגיבוש הסטייל האישי. 

 

gallery 20 14

 

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

האינסטגרם של נועה לוי

 

העבודה של נועה מתחלקת בין עולם הכלות לעולם האופנה, וכך גם חשבון האינסטוש שלה. מה שהופך אותו למרענן ולכזה ששיטוט בו הוא כיף אינסופי. אנחנו אוהבות את העובדה שהיא לעולם לא מרטשת תמונות של כלות, ומצליחה ביד בטוחה להוציא מכל אחת את הבסט. הסטייל שלה הוא גלאם טבעי, שילוב שאנחנו תמיד מאוד אוהבות, והקו הנקי שלה תמיד נוכח בכל תמונה שמוצאת את דרכה אל הפיד. 

 

 

gallery 20 14

   

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

gallery 20 14

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)