15 טיפים ליום חתונה מושלם

27.06.17

 אומרים שאין חכם כבעל נסיון. ובכן, אנחנו אומרות שאין חכמה ככלה מנוסה. כשמאחוריהן חודשים של הכנות, רגעים מאושרים, melt-downs ומשברים עמוקים, התלבטויות רבות, החלטות שונות ומשונות וחתונה אחת - הן מגלות לכן, דור הכלות האורבניות הבא, את הסודות השמורים ביותר.

 

בנות הקבוצה הסודית היקרות שלנו, שחלקן כבר כלות בדימוס, שיתפו את המערכת שלנו במיטב הטיפים ליום חתונה מנצח.

 

כל המסקנות שלהן, קטנות כגדולות, מרגעי קבלת ההחלטות ועד רגע ספירת הצ׳קים של היום שאחרי, עטופות באריזה וקשורות בסרט במיוחד בשבילכן-

 

1. Choose your battles:

קחו בחשבון שלכל אחד יהיה מה לומר לאורך כל אירועי החתונה, כך שאורנית ממליצה לכן לבחור את הריבים שלכן עם בן הזוג/המשפחה בחוכמה, לא לבזבז אנרגיות על זוטות ולזכור שבסופו של דבר מדובר בחתונה שלכן ושל בני הזוג שלכן, לא של אף אחד אחר.

 

efrat gallery11

(צילום: מאמא צלמים)

 

2. סמכו על תחושת הבטן שלכן:

״אינטואיציה היא הדבר היחיד ששווה משהו״, כך לפי אסטל שמצטטת את איינטשטיין. תסמכו על תחושת הבטן שלכן, יש בה הרבה יותר משנדמה לכן. דניאלה מחזקת ומוסיפה שאם משהו מרגיש לכן לא נכון, לכו עם האמת שלכן, כדי שלא תצטערו אחר כך שלא הקשבתן לליבכן.

 

gili gallery 2

(צילום: ג׳ן סלדקוב)

 

3. תעדופים ותקציבים:

החליטו מראש על תקציב ועל הדברים שחשובים לכם להשקיע בהם והימנעו מחריגה מיותרת מהם, כך לילך ממליצה.

 

giphy 1

(מקור: Giphy)

 

מתוך הפינצטה שלנו

4. הקיפו עצמכן באהבה:

חן, אורנית ולילך ממליצות לכן להקיף את עצמכן ביום החתונה באנשים שעושים לכן הכי טוב, שיהיו שם בשבילכן מכל הלב כדי לחוות איתכן את היום המרגש הזה. ניצן מחזקת ומוסיפה שחשוב שברגעי ההתארגנות תקפידו לחייך ולהקרין שמחה, כיוון שבסוף הכל מתועד, וגם לנישה הזו נכנסים האנשים האהובים עליכן שנמצאים איתכן ברגעים הללו.

 

gili gallery 9

(צילום: ג׳ן סלדקוב)

 

5. תהיו אתם:

שירן טוענת שחשוב לתכנן את החתונה בדרך שהכי מתאימה לאופי שלכן ושל בני זוגכן, שתשקף את מה שאתם אוהבים ואת מי שאתם - היתר יקרה מעצמו.

 

noam gallery 8

(צילום: נעה קדמי)

 

6. פרופורציה:

אורנית מזכירה את מה שקשה לעתים לעשות ביום הזה - לראות את הדבר בפרופורציה. אמנם מדובר ביום חשוב שחיכיתן אליו כמות זמן לא מבוטלת, אולם המשך החיים שלכן חשוב הרבה יותר מאשר החתונה עצמה.

 

giphy

(מקור: Giphy)

 

7. התפנקו ביום שלפני:

לפני יום החתונה עדי ממליצה להזמין מסאז׳ כדי להוציא את כל המתח והלחץ מהגוף ובעיקר כדי להתעורר ליום החתונה הכי רגועה וזוהרת.

 

nohar gallery 1

(צילום: שרון כהנא)

 

8. את הכי יפה כשנוח לך:

הטיפ של דניאלה נוגע לנעלי החתונה, שכמו רוב הפריטים שתענדו או תלבשו יהיו חדשים, וכיוון שהן עומדות לשאת אתכן במשך שעות ארוכות - אתן חייבות לנעול אותן וללכת איתן הרבה לפני יום האירוע.

 

aya gallery 1

(צילום: נדב רותם)

מתוך הפינצטה שלנו

 

9. טייק אוויי:

אביגיל ממליצה לכן להתקשר אל מקום האירוע אחרי הצילומים ולבקש מהם שיכינו לכן את האוכל - מה שיחסוך זמן של הכנות פלוס שובע מספיק זמן לפני תחילת החתונה.

 

gallery 22

(צילום: אפרת ציון) 

 

10. בשביל מה יש חברות?

דניאלה וניצן ממליצות לכן למנות חברה שתדאג לכן לאורך כל היום בענייני שתיה, אוכל, שירותים, מורל ועמידה בזמנים.

 

oshia gallery5

(צילום: LUZ)

 

11. לנגב לך את הדמעות:

טיפ נוסף מבית היוצר של דניאלה ממליץ לוודא שלמישהו מהעומדים איתכן בטקס החופה יש כיסים ולהטמין בהם מראש טישו למקרה שאתן או בן זוגכן תתחילו לדמוע.

 

giphy 2

(מקור: Giphy)

 

12. Don’t you drop that alcohol:

טיפ חשוב של ענת ממליץ שלא להשתכר בטירוף. קל להיסחף למספר לא מבוטל של צ׳ייסרים עם החברים, אבל חשוב שתזכרו שבסופו של דבר באירוע שחיכיתן לו כל כך הרבה זמן ובוודאי תרצו לזכור אותו ברצף ולא בפלאשים בהאנגאובר של היום למחרת.

 

shira gallery 29

(צילום: Ravid Perry Artographer)

 

13. סדר וניקיון:

בהנחה שאתן מתארגנות במלון וחוזרות אליו גם בסוף הערב, אל תשכחו לבקש בקבלה שיסדרו בשבילכן את החדר, כך על פי עדן. אין ספק שיותר נעים לחזור לחדר נקי ומסודר מאשר לערימות מגשי פיצה ובקבוקי שתיה ריקים. ניצן מוסיפה ואומרת שגם ברגע המפגש שלכם חשוב שהשטח יהיה נקי, כדי שלא יהיה בלאגן שנמצא בפריים בתמונות לאחר מכן.

 

aviv gallery 6

(צילום: נדב כהן יונתן)

 

14. Let it go:

לילך קוראת לכולכן - שחררו! גם אם אתן קונטרול פריקס מהסוג שהיה שמח ללכת עם מיקרופון מדונה ואוזניה כדי להקפיד שהכל יתנהל כשורה, חשוב שתנסו לשמור על נינוחות וקוליות.

 

noy gallery 10

(צילום: I Do Studio)

 

15. תיהנו:

ולסיום, הטיפ הכי-הכי חשוב: תיהנו! מדובר ביום שעובר כל כך מהר ושחיכיתן לו המון זמן. תנו למתח לחלוף ולכיף להתחיל, מסכמת ענת.

 

giphy 3

(מקור: Giphy)

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)