שילוב מושלם של תרבויות וסגנונות: החתונה של ברק ויעל

04.09.19

כל חתונה, בשלב זה או אחר, הופכת לדיון על טעם, העדפות, ורצונות של צדדים שונים (החתן, הכלה ועוד שלל גורמים חיצוניים שנוטים לתרום את שני הסנט שלהם). אז איך הופכים סיטואציה בה יש המון גורמים להתחשב בהם מכאב ראש פוטנציאלי לחגיגה מהממת ומלאת חיוביות? תשאלו את יעל וברק.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 1

gallery 5
השניים הכירו במקרה בבית קפה בבוסטון בקיץ 2015 כשיעל הייתה סטודנטית בניו יורק והגיעה לסופ״ש בעיר וברק היה בבוסטון כמתמחה בחברת סטארטאפ. רצה הגורל וכעבור מספר חודשים יעל הגיעה לחילופי סטודנטים באוניברסיטת בן גוריון,  שם ברק למד והקשר הרומנטי ניצת. הם ניהלו לונג-דיסטנס ריליישנשיפ במשך תקופה לא מבוטלת עד שביולי 2018, יעל עשתה עלייה ומאז השניים גרים בתל אביב.

gallery 5

gallery 5

gallery 5

gallery 9
יעל וברק לקחו את מלאכת תכנון חתונתם באיזי, וסגרו את רוב הספקים כמעט שנה מראש - ככה זה שמגיעים לאירוע שלכם המון אורחים מחו"ל שזקוקים להתראה מספקת.

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 10

gallery 14
הקונספט של חתונתם די הכתיב את עצמו, והיה ברוח של שילוב בין תרבויות: אשכנזיות ומזרחיות, אמריקאיות וישראליות, חתונת שקיעה על הים אך בלוקיישן לחלוטין אורבני, טקס יהודי עם טוויסט של מואזין באמצע החופה - ובקיצור, מישמש מענג שהתגבש לכדי אירוע הורס. 

gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 18

gallery 18
ליעל וברק היה חשוב שהאורחים משני הצדדים ירגישו בנוח ויחוו חתונה שדומה מצד אחד למה שהם מכירים מהתרבות שלהם, אך כזו שתספק להם גם חוויה חדשה ושונה. אם להתרשם מתגובות האורחים, הם הצליחו בגדול במשימה.

האורחים הישראלים מאוד התלהבו מהכניסה האמריקאית המסורתית לחופה שבה 18 זוגות צעדו בשביל, ומריקודי ההורה של האמריקאים. מהצד השני, האמריקאים מאוד התלהבו מכמויות האוכל בחתונה ומאווירת המסיבה שאפיינה את האירוע.

gallery 18

gallery 18

gallery 22

gallery 22

gallery 22
הזכרונות האהוב על יעל וברק מהיום המיוחד שלהם הם החופה המרגשת בה נשאו נאומים זה לזו, והרגע בו הורמו אל על בשלב הריקודים וראו שאין אף אורח באולם שיושב. מי שלא היה איתם על הרחבה פשוט עמד ומחא כפיים בהתלהבות. אנחנו לא יכולות לחשוב על חותמת יותר רשמית מזו לכך האירוע שלכם הוא הצלחה מסחררת. 

gallery 22

gallery 26

gallery 26

gallery 26

gallery 26


קרדיטים:

צילום סטילס: ג'ן סלדקוב 
מקום האירוע: בית על הים
עיצוב האירוע: יערולי עיצוב אירועים ופרחים
מוסיקה: נעמה בן נפתלי
איפור ושיער: ענבל בנצור

+ קרדיטים נוספים


צילום וידאו: Monocole Films & Photography
קייטרינג: מזל טלה
שמלה: Kelly Faetanini
נעלי כלה: סטיב מאדן
חליפת חתן: הוגו בוס
טבעות: Noale
צילום מגנטים: לירון קרפ
עיצוב הזמנה ותפריט: Dalma Designs 
חוויות: חווית פרחים אחרת - עמדת שזירה באירועים
מתנות לאורחים: מתחילים בטוב

 

 

 

מאת:כלות אורבניות