מייגן מרקל מומנט: החתונה העל-זמנית של גל ואיתי

01.10.19

החתונות של בית המלוכה הבריטי תמיד מושכות תשומת לב גלובלית ומהוות השראה לכלות ברחבי העולם. אז ברור ששמחנו במיוחד לקבל לחיקנו כלה שלחלוטין עשתה כבוד ללוק של מייגן מרקל ביום הגדול שלה, אבל עם כל הכבוד לדוכסית ולהארי, לגל ואיתי שמתארחים אצלנו היום יש סיפור אהבה לא פחות מרגש ומלא טוויסטים.

gallery 1

gallery 1

gallery 1


הגורל זימן לגל ואיתי לא מעט "כמעטים" בהם יכלו להיפגש אבל התפספסו: טיול אחרי בצבא לתאילנד ב-2011, טיול במקסיקו ב-2013, מסיבות רבות במרכז הבינתחומי בו למדו שניהם, ואפילו הערב בו אכן נפגשו. כן, כן, זה כמעט ולא קרה.

gallery 4


gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4
המפגש התרחש בחתונה של חברים משותפים אליה איתי כמעט ולא הגיע. בדקה התשעים הוא החליט לעשות מאמץ והתייצב אבל רק לקראת אחת לפנות בוקר, השניים סוף סוף נעלו מבטים על רחבת הריקודים. הם רקדו, החליפו טלפונים אבל אם חשבתן שפה מתחיל סיפור האגדה שלהם - טעיתן.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
איתי לא יצר קשר (ביג נו נו) אבל גל לא נרתעה, איתרה אותו בסושיאל והשניים קבעו להיפגש בתאריך שהתברר בסופו של דבר כבעייתי. לאחר מספר ימים יצאו סוף סוף לדייט במסעדה  בה גל התקשתה למצוא משהו לאכול אבל לא היה זו עוד ג'ינקס לרעתם הפעם - הדייט המרגש, הכיפי והשונה כל כך היה יותר חשוב מלנשנש. מאותו ערב ואילך השניים לא נפרדו.

gallery 10

gallery 10

gallery 10
אחרי שנה וחצי של זוגיות גל החלה לרמוז על כוונותיה ורצונותיה אבל איתי לקח את הזמן ולמרות שהיו לו מספר הזדמנויות להציע (חופשה בכרתים, סופש בעקבה, וויקאנד רומנטי בתל אביב, חופשה בפריז!) הוא חיכה ועשה את זה בזמן ובסטייל שלו. תחת סיפור כיסוי של פגישה עם מישהו חשוב מהעבודה שלו (אליה היו צריכים להתלבש סופר-אלגנטי), לקח איתי את גל לנופים בהם גדל בהרי ירושלים, ושם כרע ברך, כשברקע שלושה נגנים שניגנו קולדפליי.

gallery 13

gallery 13

gallery 13
תכנוני החתונה החלו מיידית עם דדליין ברור לתחילת הקיץ מטעמי שיקולים אישיים ומשפחתיים. גל מתארת את התקופה כאחת המספקות וממלאות שחוותה בחייה, בעיקר לאור ריבוי האירועים סביב החתונה ועשרות הפרטים הקטנים שעליהם הייתה צריכה לפקח.

gallery 16

gallery 16

gallery 16
לשניים היה חשוב לשמור על קווים נקיים וקלאסיים בחתונה, ולתת לאורחים שלהם הרגשה שהם חשבו על הכל ושמו את ליבם ונשמתם בכל פרט ולו הקטן ביותר. המחשבה הזו התבטאה בכל בחירה שעשו, משמלות הכלה והטוקסידו ועד לעיצוב הרומנטי והעדין. השאיפה הייתה חתונה על-זמנית במהותה, שתאפשר לשניים לפתוח את אלבום התמונות בעוד כמה שנים ולראות שהכל עדיין רלוונטי ושום טרנד נוראי או מיותר לא מצא את דרכו לחתונה שלהם. אם תשאלו אותנו, הם הצליחו בגדול. 

gallery 19

gallery 19

gallery 19

gallery 19


קרדיטים: 

צילום סטילס: ג'וזף סי
מקום האירוע: אגדתא
מוסיקה: זברה מיוזיק
עיצוב האירוע: מיקה הפקות בע"מ
צילום וידאו: דימה גיל

+ קרדיטים נוספים


קייטרינג ובר: של המקום
שמלות: ראשונה -  MillaNova / שנייה -  Crystal Design 
איפור: רויטל פרנקו 
עיצוב שיער: דור נוי 
טבעות: זכריה מלצר
חליפת חתן: Armani 
נעלי כלה: Banana Republic 
תכשיטים: Royalty 
הזמנות / מיתוג: פולינה קליימן 
חוויות: בלונים לרחבה, צהלולים לחופה, מסכות מגניבות לרחבה ומתופפים שפתחו את האפטר.
DIY: זרי פרחים לשושבינות, שלטים לשושבינים, עץ זית שהיה במרכז קבלת הפנים ועליו היו כ-120 תמונות של זוגות מכל החתונות של שתי המשפחות - מתוניסיה ועד דנמרק. 
עורך טקס: הרב אריה לוין

מאת:כלות אורבניות