יוחנה וברונו, 15.4.11

30.09.11

 

יוחנה וברונו נאלצו לעבור מרחק של כ-12,850 ק"מ על מנת לפגוש זו את זה. השניים הגיעו לישראל היישר מארגנטינה הרחוקה ועד שלא החלו בלימודי העברית שלהם בארץ -  לא נפגשו מעולם.

 

 

 

אחרי 3 שנים ארוכות של מגורים בערים שונות, החליטו לעבור לדירה משותפת. ומאז, הפכו להיות "בלתי ניתנים להפרדה". ממש כך.

 

 

 

ערב אחד, כשחזרה יוחנה משיעור היוגה שלה חיכתה לה הפתעה. היא נכנסה לעשות מקלחת קצרה, וכשיצאה גילתה כי הדירה כולה התמלאה בנרות קטנטנים, וארוחת ערב נפלאה מעשה ידיו של ברונו ממתינה לה. על הצלחת, חיכה סימן שאלה עשוי מאוכל, כשבמקום נקודה המתינה טבעת האירוסין עצמה.

 

 

 

יוחנה וברונו ידעו מייד כי החתונה שלהם תיערך בישראל. יחד עם זאת, היה להם חשוב שיום החתונה והאירוע עצמו ישקפו את טעמם האישי, האמונות שלהם, האהבות וכמובן את אותה תרבות ישראלית-ארגנטינאית שגדלו לתוכה.

 

 

 

 

החתונה שלהם היתה חתונת DIY אינטימית, נעימה וקטנה שנערכה ב"זינגר'ס", מסעדה כפרית במושב בורגתא. ההשראה לאירוע הגיעה מעולם הטיולים האהוב על השניים ומים של תכנונים לירח דבש של 6 חודשים אותו הם אירגנו ותיכננו כבר בשלב הזה. יוחנה עיצבה את הזמנות החתונה כגלויה, וכמו כל גלויה אמיתית גם הן נשלחו בדואר ללא כל מעטפה.

 

 

 

 

הזוג שלנו, חולק את אותו הטעם במוזיקה, בעיצוב, באוכל... ולכן, במהלך כל ההכנות לאירוע לא נתקלו בחילוקי דעות. במקום לבחור בדי ג'יי, הכינו בעצמם (עם עזרה קטנה של חבר) פלייליסט לאירוע, יצרו את כל קישוטי הנייר, בחרו את הבגדים המתאימים ועוד. המשפחה שמסביבם, גם היא לקחה חלק בעשייה ובהצלחת החתונה, ומבחינתם היתה זו חוויה מיוחדת במינה לחלוק את כל התכנונים והאירוגנים ביחד עם האנשים היקרים להם.

 

 

 

 

נראה שהחתונה של יוחנה וברונו היתה בדיוק המאורע שהצליח לשלב בתוכו את מי שהם, ולכן גם היה אינטימי ומיוחד כל-כך. העצה הכי טובה שלהם לכל מי שבדרך היא: "פשוט עשו זאת בעצמכם ותנו למאורע הזה את אותו טאץ' אישי. אתם באמת יכולים לבטא את עצמיכם, להוסיף פרטים שמשקפים את מי שאתם, המסורת שלכם, הרעיונות והסטייל האישי. תחשבו על זה שזוהי באמת היצירה הקטנה שלכם, אשר יכולה להיות בעלת הרבה ערך מוסף ואפשרות לתת לאורחים שלכם להרגיש בהבדל".

 

 

 

 

 

 

יוחנה וברונו היקרים, אחרי כל התמונות והמילים, עדיין נותרנו המומות ופעורות פה. הדיוק, הרגישות, המחשבה על הכול - הפכו את החתונה שלכם למשהו האחר הזה שהוא אתם. תודה לכם על ים של השראה (אוקיינוסים, למען האמת)... מאחלות לכן עוד הרבה ימים של חוויות וכייף בירח הדבש כמו גם בחיים האמיתיים!

✄✄✄

 

 

מאת:כלות אורבניות