חתונת הפלאות של ליהיא ועידו: חלק א'

14.11.16

לא יודעות מה איתכן, אבל אנחנו גרופיות של צירופי מקרים וחושבות שהם לא מתרחשים סתם ככה. קחו למשל את ליהיא ועידו, שנפגשו לפני שלוש שנים בפיצה בר (תזכירו לנו לקחת מהם את הכתובת בהזדמנות), הודות לחבר משותף שישב עם עידו.

 

gallery

 

gallery20

 

gallery26

 

gallery24

 

gallery high4

 

 

שיחת החולין שניהלו הספיקה כדי שהם יידלקו אחד על השנייה ובאמת, מספר ימים לאחר מכן החבר המשותף הרים את הכפפה ותיווך בין השניים, שכבר בדייט הראשון הלכו בידיים שלובות.

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

 

 

gallery22

 

gallery19
מאז ועד היום הם לא נפרדו; הצעת הנישואין הגיעה בפרטיות ביתם, רגע לפני השינה והסוף הטוב שלהם מרגש אותנו במיוחד שכן עידו הוא לא אחר מאשר עידו פריד, מעצב האירועים המוכשר. מאחר והם חולקים אהבה גדולה לעיצוב ואמנות (ליהיא למדה אדריכלות נוף) הם איחדו כוחות גם בחזית המקצועית וצללו יחד לעולם הקסום של עיצוב והפקת חתונות.

 

gallery18

 

gallery16

 

gallery14

 

gallery13

 

gallery12

אתן בטח מבינות שלליהיא ועידו היה ברור שכשיגיע תורם להתחתן - יהיה מדובר באירוע גדול מהחיים, קסום ומלא דמיון. הם החליטו שהחתונה שלהם תעוצב ברוח "אליסה בארץ הפלאות", סיפור שהקסים את הכלה מילדות ושגם החתן המוכשר נשבה בקסמו והתוצאה? שומטת לסתות, כצפוי.

 

gallery3 2

 

אירוע1

 

אירוע2

אז איך מפיקים חתונה גדולה מהחיים לעצמך, בזמן שבעלך לעתיד ואת עסוקים בתכנון ועיצוב חתונות של אחרים? אין לנו דרך טובה יותר להסביר זאת מלבד מיומנות; למרות שהחתונה שלהם היתה פשוט מרהיבה, עידו וליהיא עבדו עליה רק חודשיים (!) מראש.

מחר, בחלק ב' של סיפור החתונה שלהם, נדבר בהרחבה על העיצוב ועל הפרטים הקטנים שהפכו אותו לכזה מדהים. בינתיים החלטנו לעשות לכן ספויילר קטן ולספר שפרטי העיצוב נאספו מכל חלקי הארץ ומחו"ל וכללו מפות שנתפרו במיוחד, ספרים ישנים שנאספו אחד אחד, ספלי תה שנתרמו מבני משפחה שונים ועוד.

 

אליסה

 

gallery9
החופה עצמה הייתה אחת החופות המושקעות ביותר שנתקלנו בהן אי פעם, עם כיסוי של פרחי נייר לבנים שהוכנו אחד אחד בעבודת יד בבית האריזה של בני הזוג ושביל חופה משובץ וייחודי, שנתחם בנרות.

 

gallery8

 

gallery7

 

gallery6

 

gallery5

כצפוי, החתונה היתה הצלחה מסחררת שסחפה את האורחים והלהיבה אותם עד השעות הקטנות של הלילה ודי ברור למה...

 

gallery2

 

gallery high2
ליהיא ועידו יקרים, רצינו לומר לכם תודה ששיתפתם אותנו בכל היופי והאושר הזה! אנחנו מאחלות לכם שהחיים המשותפים שלכם ימשיכו להיות מלאים בהם ושהשמחה שאתם גורמים לזוגות אחרים תחזור אליכם בחזקת מאה. מזל טוב!

 

gallery15

קרדיטים

עיצוב: עידו פריד

צילום סטילס: רן ברגמן

צילום וידאו: עידן צרור

מקום האירוע: מטע פקאנים בשרון
קייטרינג: כנען
מוסיקה: אורי ברונפמן, שבלול DJ'S
בר: סימבר
שמלה: זהבית תשובה
איפור ושיער: כפיר גולדשטיין
טבעות: ערן תכשיטים
תכשיטים: תכשיטי מלכה, צמיד - סבתה של הכלה
הזמנות/מיתוג: שירן אטד
חליפת חתן: איזק
עורך טכס: הרב מויאל
קרדיטים נוספים: ברוך נוטוביץ - על עיצוב החתונה ביום האירוע, ארמדילו הגברה ותאורה

מאת:כלות אורבניות