מסיבת רווקות

חושבות על מסיבת רווקות בים או בבית? מחפשות רעיונות למסיבת רווקות בוילה? מנסות למצוא אטרקציות ופעילויות שוות? הכל מחכה לכן כאן. הלוקיישנים הכי שווים למסיבה, מתנות לחברות שלא ישכחו, ארוחות שף משגעות וכל מה שתצטרכו: מחשיבה על קונספט, דרך עיצוב ועד משחקים למסיבת רווקות היסטרית. זה לגמרי המקום להתחיל לתכנן את הגירל טיים שלכן.

מדריכים למסיבת רווקות

האלכימאי | The Alchemist

האלכימאי | The Alchemist

שירותי בר קוקטיילים | ייעוץ קולינרי מיקסולוגי וסדנאות

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
מסיבת רווקות בחו"להחופשה האולטימטיבית - עם כל היפות שלנו ביעד כלשהו על גבי הגלובוס: על חוף זהוב, בעיר מגניבה או על ראשו של הר ירוק. מסיבת רווקות בחו"ל הוא סוג של חלום, ויש גם כלות שהן לאקי מספיק כדי להגשים אותו.
מסיבת רווקות בבריכהישנם הרבה מאוד קונספטים כיפיים אפשריים למסיבת הרווקות, ואחד האהובים הוא בבריכה. כשכל החבורה עם בגדי ים, לוגמות משקאות מרעננים ונהנות יחד בשמש לצלילי פלייליסט מרגיע. לא צריך הרבה הסברים כדי להבין למה הקונספט הזה כה נפוץ.
מתנות למסיבת רווקותישנן כלות שבוחרות להעניק במסיבת הרווקות שלהן מתנות חמודות ומעוצבות לחברות הטובות שמלוות אותן לאורך כל הדרך, עד לחתונה. מקיטים מגניבים, ועד פריטים יפים ומפנקים - כאן בבלוג תוכלו למצוא רעיונות לכל מה שיגרום לבסטיז להבין כמה הן חשובות ואהובות.