דנית ועודד, 17.10.14

02.02.15

כל מה שקורה בחיינו הוא עניין של טיימינג. אמנם זו נשמעת כמו קלישאה שחוקה, אך אם תשאלו את דנית ועודד, תגלו שאכן הרגע המושלם הזה קיים ולא מדובר באגדה אורבנית. דנית ועודד נפגשו בהודו, מבין כל המקומות בעולם: שניהם היו שבורי לב מפרידות שעברו ובדיוק ברגע הזה, המפגש ביניהם עזר ללבבות להתאחות בצורה הכי טובה שאפשר - באמצעות התאהבות חדשה.

 

 

 

 

 

 

גם הצעת הנישואין התרחשה בדיוק בטיימינג המתאים, בשבת בבוקר, כשרק בלילה שלפני חלמה דנית שהיא ועודד מתחתנים. היא פקחה עיניים, סיפרה לו על החלום ובדיוק באותו רגע, הרגע המושלם כפי שאנו קוראות לו - ניגש עודד לכיס המעיל שלו ושלף משם את הטבעת. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בתור אוהבי חיות וטבעונים בעצמם, היה ברור לצמד שהחתונה שלהם תגיד אך ורק מאכלים עם הצומח, אותם הכינו באהבה רבה קייטרינג מעשייה. התפריט התכתב בצורה הרמונית עם האירוע כולו שהיה באווירה טבעית והתקיים בחצר הבית. כדורי נייר צבעוניים וגרילנדות פגשו את האורחים מן האוויר ואילו על הקרקע חיכו להם ערימות של חציר, סידורי פרחים עדינים מוגשים בכלי זכוכית ישנים ותמונות משפחתיות, שהעניקו את טאץ' הוינטג' האהוב לעיצוב. על כל הטוב הזה הייתה אחראית יעל אביב מ"גרילנדה" שמתמחה בהתאמת העיצוב בדיוק לאופיים של בני הזוג ונדמה שגם הפעם עמדה במשימה הזו בהצלחה רבה ובאהבה גדולה.

 

 

 

 

 

 

חוברות צביעה מתוקות, מעשה ידיה של הכלה...

 

 

 

 

 

 

כיאה לחתונתם של אוהבי חיות, גם כלבתם המשותפת של דנית ועודד ליוותה אותם בשמחה ויחד איתה גם כל החברים הקרובים ביותר שנשארו לישון יחדיו במקום האירוע, כך שבמקום ערב אחד של חגיגות, זכו השניים ליהנות מסופ"ש שלם שכזה, אחח... איזה כיף!

 

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: חצר ביתנו - מושב טל שחר
הפקה: הכלה, דנית

עיצוב: יעל אביב - גרילנדה
קייטרינג: מעשייה

בר:בר-בר
צילום סטילס: שירז גרינבאום

צילום העיצוב: אלונה להב
צילום וידאו: סטודיו ממו
שמלה: מיכל מוטיל
איפור: אלה לין
עיצוב שיער:נועה שטיינברג
טבעות: stav fine jewelry
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: story
תכשיטים: שלומית אופיר
הזמנות / מיתוג: מיכל זביב
חליפת חתן: דורון אשכנזי
עורך טכס: רם אפרת - הוויה
DIY: פינת יצירה לילדים
קרדיטים נוספים: ע. צלמת - גילי לוינסון

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)