בוא אלינו לים: חתונת החוף המתוקה של נעה ומני

05.09.19

יש זוגות שעוד הרבה לפני שמחליטים להינשא, אפשר לדעת בדיוק איזו חתונה תהיה להם. כאלו הם נעה ומני, שאהבתם לים והקשר העמוק שלהם אליו, הובילו אותם לחתונה מהממת ומרגשת על קו החוף.

2

gallery noa1

gallery noa1

gallery noa1

gallery noa1

מתוך הפינצטה שלנו


gallery noa5
השניים הכירו לפני שבע שנים במסיבת השחרור של נעה. מני הגיע כי חבר משותף שלהם ציין גם הוא את שחרורו אבל הגורל כמעט ולא הפגיש ביניהם. בגלל עיכובי רכבת נעה הייתה קרובה מאד לפספס את המסיבה ומני כמעט ולא לקח ממנה את המספר (בסופו של דבר הוא חזר למסיבה אחרי שכבר עזב אותה במיוחד בשביל זה). הגורל פועל בדרכים משונות אבל כל ה"כמעטים" האלו, לא התרחשו לבסוף.

gallery noa5

gallery noa5

gallery noa5

gallery noa9
הצעת הנישואין התרחשה על יאכטה (פנסי!) שכן מני הוא סקיפר והשניים מפליגים מדי שבת. הפלגת האירוסין התרחשה בין סיום התואר של נעה לנסיעתם לחופשה בתאילנד - רגע לפני שנעה מתחילה התמחות. הם עלו להפלגה עם כל החברים בזמן שקיעה כשנעה לא חושדת בכלום. אבל למני היו כמובן תכניות אחרות. יאכטה, סקיפר וכפילה של אריאל בת הים הקטנה - רק לנו זה מרגיש כאילו היקום סימן להם משהו?

gallery noa9

gallery noa9

gallery noa9

gallery noa9

gallery noa14

gallery noa14


כמובן שזה היה ברור כשמש שהשניים יתחתנו במקום האהוב עליהם בו הם מבלים זמן כה רב מחייהם - הים. מאחר ונעה הייתה עסוקה בהתמחות שלה במהלך תכנוני החתונה, השניים סגרו את כל הספקים בשלב מאוד ראשוני ובמהלך 11 חודשי האירוסין שלהם כמעט ולא התעסקו בארגונים. כדי לאפשר לאשתו לעתיד להתמקד בשלב כה קריטי בקריירה שלה, מני היה זה שלקח אחריות על מרבית הסידורים. גבר כלבבנו.

1

gallery noa16

gallery noa16

gallery noa16

gallery noa16
אחיה של נעה עיצב עבורם את ה-Save the Date ואת ההזמנות, האורחים קיבלו שתילי בננות מהמטע של משפחתו של מני, הם קראו זה לזו נדרים בחופה - כך שמרו על נעה ומני על וייב אישי ואינטימי שהיה כה חשוב להם. העיצוב הנינוח והעדין הלם את הלוקיישן והאווירה. המון לבן בשילוב פלטת צבעים של כחול בהיר על כל גווניו האפשריים. במרכזי השולחנות הוצבו חמניות מקסימות שנראו כמעט כמו שמשות מאירות המחממות את שאר האלמנטים העיצוביים התכולים והצוננים. 

gallery noa20

gallery noa20

gallery noa20

gallery noa25

gallery noa24


gallery noa20


השניים ממליצים לזוגות מאורסים ליהנות מחוויית התכנון אבל לא לדחות דברים שאפשר לסגור היום. ובעיקר לזכור שהשבועיים האחרונים לפני האירוע יהיו מרגשים ולחוצים לא משנה כמה ארגון מראש היה לחתונה. פשוט לקבל את זה ולזרום. 

gallery noa26

gallery noa26

gallery noa26

gallery noa26

gallery noa26

gallery noa26


קרדיטים:

צילום סטילס: צחי שמש
מקום האירוע: על הים
צילום וידאו: רביד שוחט - VELO 
מוסיקה: דיג'יי ערן פרחי / להקת חלטורה
קייטרינג: אינדיגו

+ קרדיטים נוספים


בר: בולה
שמלה: ויוי בלאיש / אוברול של House of Harlow מ-Revolve
איפור: קארין גירון 
עיצוב שיער: אסף לוי
טבעות: דניאל מתת
נעלי כלה: פדרו גרסיה
נעלי חתן: פליי לונדון
תכשיטים: רביד
חליפת חתן: בוס
חוויות: D-magnetush / בלוקים / פויז - עומר יזהר / שוק איכרים
DIY: עמדת כפכפים, עמדה לברכות עם מעטפות צבעוניות ומדבקות, שלטים
מתנות לאורחים: שתילי בננות ממשק הבננות של המשפחה של החתן מגבע כרמל
אוכל לאפטר: ג'חנונים וארטיקים
עורך הטקס: רב חיל הים

 

מאת:כלות אורבניות