איך תבחרו צלמי וידאו לחתונה? קבלו 5 סגנונות שונים שיסייעו לכן לקבל החלטה

12.06.23

׳איך בוחרים צלם או צלמת וידאו׳ היא שאלה שעולה לא מעט בקבוצה הסודית, והאמת? לגמרי בצדק. מדובר בבחירה סופר חשובה, כיוון שבסופו של דבר, מלבד התמונות, זהו הזיכרון הכי מוחשי שנותר לאחר שהחתונה מסתיימת. לכן, חשוב שתבחרו את הצלמים שהכי-הכי מתאימים בסגנונם לטעמכן האישי.

 

כדי להפוך את האמירה הזו ליותר ברורה, ריכזנו 5 סגנונות שונים של סרטי וידאו מבתי היוצר של צלמי הוידאו המעולים מהפינצטה שלנו, כדי שתוכלו לערוך את ההשוואה שלכן בין הסגנונות ולראות מה הכיוון שלכן.

 

1. הדוקומנטרי

סגנון צילום שתופס את הרגעים האותנטיים והחמודים של היום, אלה שעוד הרבה שנים תתבוננו בהם ותיזכרו בתחושה האמיתית והאותנטית של היום הגדול. לא רק שוטים יפים ואפקטים (שאולי ייראו מיושנים בהמשך הדרך) אלא יותר התעסקות עם תוכן ומהות. בסגנון הזה מקובל גם לשלב ראיונות מצחיקים או מרגשים עם החברים, מה שמהווה מזכרת מקסימה לשנים רבות קדימה. 

 

(צילום: אביב וטלי)

 

 2. המודרני:

 סטייל אורבני שכולל הרבה שימוש באלמנטים מהסביבה כמו השתקפויות, אור וצל, טקסטורות עירוניות ומשחקי קומפוזיציה. אם אתן אוהבות את כל מה שקשור לויזואליה מיוחדת וקצב נכון, יש לנו הרגשה שהסרט הזה ימצא חן בעיניכן.  

 

(וידאו: לוז)

 

3. האדג'י:

 צילומי הרחפן של הים, השוטים של יפו והאווירה הקסומה עימה הסרטון נפתח שואבים מיד אל תוך הסרט ומעוררים סקרנות לגבי מה שיגיע בהמשך. אין ספק שהטאץ׳ הייחודי הזה נועד לאלו מכן שמחפשות את האפקט החדשני והאמנותי בסרט החתונה שלהן.

 

 (וידאו: שגיב לייקינד)

 

4. הקולנועי:

 אלו מכן שאוהבות את הטאץ׳ הקולנועי ואת בחירת השוטים המדויקת לתאורה ולסטייל, יאהבו את הסגנון של הסרט הזה. הצילומים האמנותיים, האווירה המיוחדת של הבוקר והמסיבה הכיפית של אחרי שבירת הכוס - הכל כאן יושב בול במקום.

 

 (וידאו: תמיר ישעיהו

 

5. הרומנטי:

 בסופו של דבר חתונה נמצאת בטופ של האירועים הרומנטיים בחיינו, כך שרק הגיוני שהסרט שמתעד אותה יהיה סופר מתוק ומלא אהבה. הסרט הזה לוקח את המטרה הזו בשתי ידיים, כשהוא עוטף את הכל באווירה וסגנון שמעלים חיוך.

 

(וידאו: מושיקו טישלר)

 

אז מה הסגנון שלכן? 

 

 

מאת:כלות אורבניות