איך תבחרו צלמי וידאו לחתונה? קבלו 4 סגנונות שונים שיסייעו לכן לקבל החלטה

20.08.18

׳איך בוחרים צלם או צלמת וידאו׳ היא שאלה שעולה לא מעט בקבוצה הסודית, והאמת? לגמרי בצדק. מדובר בבחירה סופר חשובה, כיוון שבסופו של דבר, מלבד התמונות, זהו הזיכרון הכי מוחשי שנותר לאחר שהחתונה מסתיימת. לכן, חשוב שתבחרו את הצלמים שהכי-הכי מתאימים בסגנונם לטעמכן האישי.

 

כדי להפוך את האמירה הזו ליותר ברורה, ריכזנו 4 סגנונות שונים של סרטי וידאו מבתי היוצר של צלמי הוידאו המעולים מהפינצטה שלנו, כדי שתוכלו לערוך את ההשוואה שלכן בין הסגנונות ולראות מה הכיוון שלכן.1. הקולנועי:

 

אלו מכן שאוהבות את הטאץ׳ הקולנועי, כזה שגורם לסרט החתונה להיראות ממש כמו פיצ׳ר, יאהבו את הסטייל של הסרט הזה. הנאומים (המהממים) בתחילתו, הצילומים העדינים והאותנטיים, הכל כאן יושב בול במקום.

 

(וידאו: ליאור מלכה)

 

2. הסופר-מודרני:

 

מהיר, קצבי, קול. אלו שלוש המילים שמגדירות עבורינו את הסטייל של הסרט הזה, ואם אתן אוהבות את כל מה שקשור לויזואליה מיוחדת וקצב נכון, אנחנו בטוחות שהסרט הזה ימצא חן בעיניכן במיוחד.

 

(וידאו: לוז)

מתוך הפינצטה שלנו

 

3. האוונגרדי:

 

הפתיח שמציג מעין מונטאז׳ של צילומים של הזוג, אלמנטים חתונתיים, פריטים ודמויות מחייהם האישיים, שואב מיד אל תוך הסרט ומעורר סקרנות לגבי מה שיגיע בהמשך. אין ספק שהטאץ׳ הייחודי הזה נועד לאלו מכן שמחפשות את האפקט החדשני בסרט החתונה שלהן.

 

(וידאו: שגיב לייקין)

 

 

4. הרומנטי:

 

בסופו של דבר חתונה נמצאת בטופ של האירועים הרומנטיים בחיינו, כך שרק הגיוני שהסרט שמתעד אותה יהיה סופר מתוק ומלא אהבה. הסרט הזה לוקח את המטרה הזו בשתי ידיים, כשהוא עוטף את הכל באווירה וסגנון שמעלים חיוך.

 

(וידאו: גל יאסנקוב)

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)