אביביות פרחונית בוייב שישי קליל: החתונה של ענבר ועידן

26.01.20


אנחנו תמיד מתרגשות מחדש כשאנחנו שומעות את הסיפורים מאחורי החתונות שמגיעות אלינו, אבל אנחנו חייבות להודות שענבר ועידן לחלוטין גרמו לנו להאמין מחדש בגורל, באהבה ובכל מה שביניהם.


 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1


הם מכירים מגיל שש ותמיד היו חברים טובים. לאורך כל הילדות, התיכון והצבא היו מבלים ביחד בכל סוף שבוע ואף הלכו יחד - כידידים - לנשף הסיום של התיכון.  ענבר הייתה שם לעודד ולתמוך כשעידן סיים קורס מכ"ים וגם קורס קצינים, והם אפילו טיילו יחד במקסיקו אחרי הצבא במשך חודש שלם - וכלום לא קרה. ואז, בגיל 25, בעזרתו של קצת אלכוהול, עידן יזם נשיקה והודה שתמיד רצה יותר מידידות. וכך הפכה לה חברות אמיצה ויציבה, לזוגיות מופלאה.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5
gallery 5
הצעת הנישואין של עידן הייתה סופר מקסימה - למרות שהתפקששה קלות - ואולי דווקא בגלל זה. התכנית הייתה לראות את השקיעה על החוף ביפו אך ענבר איחרה הביתה, והשניים הגיעו ליעד רגע לפני שהשמש נעלמה לה בים. עידן הגיע עם חצובה ואמר שהוא רוצה לצלם את השקיעה. ענבר הבינה שהחצובה היא סימן מקדים להצעה שעומדת להגיע והייתה מרוגשת ולחוצה. אבל עידן היה לחוץ עוד יותר מפני שאפילו לא שם לב שעוברים ושבים חסמו את התמונה בדיוק כשכרע ברך. התיעוד שנותר הוא של אנשים שנתקעים בפריים ויוצאים ממנו רק אחרי שענבר כבר אמרה "כן" - מרגש, מצחיק והכי אמיתי.

 

gallery 9
gallery 9


אחד שבלט במיוחד:"הצלם שלנו, לירון בוזגלו (PACANA), תפס את כל הרגעים החשובים בדרכו המיוחדת, ולאורך כל התהליך היה נעים וסבלני בצורה יוצאת דופן."


gallery 9
gallery 9
השניים תכננו את החתונה בנחת במשך שמונה חודשים ובחרו בקפידה את האנשים הנעימים והספקים המקצועיים שהקיפו אותם ביום הגדול שלהם. הקונספט העיצובי הייתה אביבי וצבעוני - מההזמנה ועד לסידורי השולחנות - כמה שיותר צבע משגשג וססגוניות מלבבת.

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
הבחירה להתחתן בצהרי יום שישי הביאה עמה וייב קליל, אורחים נינוחים ותאורה טבעית מהממת - מה שהפך את האירוע לאקסטרה מושלם עבור זוג  שלגמרי הגדיר מחדש את המושג מנט טו בי.

gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
gallery 17
קרדיטים:
צילום סטילס: Pacana
מקום האירוע: ירוק על המים
צילום וידאו: אביב וטלי
שמלה: רן צוריאל
חליפה ונעלי חתן: באמוס סקוור
הזמנות / מיתוג: עיצוביסטית

+ קרדיטים נוספים

הפקה וניהול אירוע: אוריום רול

עיצוב האירוע ועמדת שזירה: אמליה פרחים - אסקרגו

מוסיקה: מייקל מרמלשטיין

איפור ועיצוב: איילה חיימוב
נעלי כלה:ריפבליק / קדס מנצנצות

תכשיטים: איה בן יעקב

טבעות: דניאל מתת

מגנטים: מגניסימו
DIY: שלט כניסה, רולטה לבר, ערכות התרעננות לשירותים, מקרמה בחופה

מתנות לאורחים: עציצי תבלין

עורך טקס: הרב אריה לוין

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)