עוד לא מצאתן לוקיישן לחתונה? בואו לאירוע שבו תוכלו לבקר ביותר מ-50 גני אירועים באחה"צ אחד

29.08.21

 

אנחנו תמיד אומרות שמציאת לוקיישן היא השלב המשמעותי ביותר בכל מה שקשור בתכנון החתונה. לרוב המקום כבר מכתיב וייב ואווירה ספציפיים, שמהם קל יותר לצאת ולבחור את שאר האלמנטים באירוע: אורבני ומחוספס או רך וכפרי, על שפת הים או בלופט יפואי - ברגע שתמצאו את המאץ', תרגישו שכבר חלק משמעותי בפאזל החתונה נפל למקום. 

 

עכשיו דמיינו שהייתן יכולות להגיע למקום ולראות באחר צהריים אחד לא פחות מ-50 גני אירועים. ממש לערוך בהם סיור, לקחת חלק בחתונה אמיתית בזמן שהיא מתרחשת, ולחוות איך המקום בלייב כדי לקבל את התחושה של איך תיראה בו החתונה שלכן. 

 

כן, זה נשמע טו גוד טו בי טרו אבל זה לגמרי קורה! אז סייב דה דייט, כי ב-10.10.21 באירוע שיחל ב-15:00 בצהריים ויימשך עד ל-22:00 אנחנו משיקות את פרויקט ניו ריאליטי שלנו, שיאפשר לכן לחוות את גני האירועים שלכן ממש כאילו אתן שם באמצעות טכנולוגיה של מציאות מדומה, VR.

 

ואם זה לא מספיק, באירוע נגריל פרס מדהים של 2 כרטיסי טיסה לכל יעד שתבחרו! דפנטלי היסטריקל!!

 

לרכישת כרטיסים

 

5 מתן כצמן

(צילום: מתן כצמן)

  

ומה בתכנית? במסגרת חגיגת ההשקה שיתקיימו בין השעות 15:00 ל-22:00 יגיעו למוזיאון יעקב אגם בראשון לציון יותר מ-50 נציגים של גני האירועים הכי הכי מדוברים ושווים בארץ. באמצעות משקפי מציאות מדומה שיחולקו באירוע תוכלו להרגיש כאילו אתן ממש נמצאות בכל אחד מהגנים הללו, בחתונה אמיתית, לבחון כל פרט ופרט (שבביקור רגיל לא הייתן יכולות) ולקיים ביום אחד אין ספור סיורים מדהימים בכל גני האירועים שאתן חולמות עליהם. הקליקו על התמונה ותוכלו להוריד ולהדפיס את רשימת הלוקיישנים שמצטרפים:)

 

places

 

 

 

כמובן שתוכלו גם לקבל מנציגי הגנים את כל המידע שמעניין אתכן, ולסגור את כל עניין הפגישות לקראת מציאת הלוקיישן בפעם אחת, באווירה הכי נעימה ונינוחה אבר. כמובן, כמו בכל אירוע של כלות אורבניות אתן יכולות להיות בטוחות שיהיו דרינקים מהממים ואווירה הכי כיפית שיש.

 

עשינו לכן חשק? מעולה, כי עכשיו אתן יכולות לרכוש כאן כרטיסים לאירוע במכירה מוקדמת במחיר מיוחד של 50 ש"ח לכרטיס זוגי. המכירה המוקדמת תימשך עד לראש השנה, אז לא כדאי לפספס.

 

3 צילום שלי

(מוזיאון יעקב אגם)

 

ואנחנו חייבות לומר עוד מילה על נושא משקפי המציאות המדומה, כי מדובר כאן בפריצת דרך טכנולוגית אמיתית, שאנחנו גאות להיות חלק ממנה. הסיורים הווירטואליים בלוקיישנים ב-VR לא דומים לשום דבר שחוויתן בעבר. הציצו בסרטון בתחילת הכתבה, ותקבלו מושג לגבי המוחשיות המטורפת של החוויה.

 

7 מתן כצמן

(צילום: מתן כצמן)

  

מהרגע שתרכיבו את משקפי המציאות המדומה, תוכלו לראות כל פרט כאילו אתן חוות אותו באותו רגע. להגיע לאירוע ולבחון בו כל דיטייל ברמה שלא תוכלו לעולם בביקור רגיל בחתונה (בינינו, אילו חתן וכלה יתנו לכם לעלות לחופה ולהתבונן בה מקרוב?), לקבל את ההחלטה הכי חשובה בתכנון החתונה בתנאים הכי אידיאליים. 

 

2 2021 08 30T153109.513

 

אנחנו מרגישות - ויש לנו הרגשה שתסכימו איתנו - שמדובר במהפיכה אמיתית בכל נושא בחירת הלוקיישן לאירוע, ובכלל - בעולם החתונות. אז אתן יכולות להבין למה האירוע הזה הוא פשוט מאסט לכל המאורסים שטרם נסגרו על לוקיישן. דונט מיס אאוט! נתראה ב-10.10. 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:

לעוד השראות