מתוך הפינצטה

רן ברגמן

צלם סטילס

191ממליצות

אזורים בארץ

צפון, דרום, מרכז, ירושלים, שרון

טווח מחירים

  • צלם סטילס: 7900-9100 ₪

סגנון

רומנטי, אורבני
המידע המופיע בעמוד זה על רן ברגמן מבוסס על חכמת ההמונים (או שעדיף לומר חכמת ההמונות) של אלפי חברות הקבוצה הסודית של כלות אורבניות, שבמשך השנתיים האחרונות ממלאות שאלונים בנוגע לחתונה שלהן, כדי לעזור לכלות באשר הן :) אם מצאת טעות כלשהי בנתונים בנודע לרן ברגמן נשמח לשמוע במייל emily@urbanbrides.co.il
בדקי זמינותוקבלי הצעת מחיר
רוצה להתייעץ עם חברות הקבוצה הסודית
שכבר סגרו עם רן ברגמן?
התחברי >>

פוסט קרדיטים

  • חן ומוטי
  • ספיר

כלות מספרות

Noa Inbarהמלצה מתוך הקבוצה הסודית
עוד בפגישת ההיכרות בנינו רן היה מקסים, סבלני ונשמע רציני ומקצועי ביותר. התרשמנו מאוד מהעבודות שהביא איתו וכמובן מהעבודות שמוצגות באתר ולכן החלטנו לסגור איתו. המחיר אמנם לא מהנמוכים שנתקלתי בהם אבל היינו מוכנים לשלם יותר עבור עבודה כמו של רן. בינתיים קיבלנו תמצית מהתמונות ואנחנו מאוד מרוצים. גם רותם- צלמת הוידאו שהגיעה יחד איתו היתה מקסימה ומקצועית. טרם קיבלנו את סרטי הוידאו מהחתונה.
Danielle Slomהמלצה מתוך הקבוצה הסודית
אמאלה ואבאלה איזה תמונות מדהימות! כל מי שמפחדת מתמונות מאולצות ומבוימות, הוא הבחירה הנכונה. תפס אותנו בפריימים טבעיים ובלי בימוי מאולץ ומעיק. תוך כלום זמן שלח לנו קובץ של איזה 200 תמונות נבחרות כדי שלא נתייבש עד שמקבלים את המסה השלמה. הכי מרוצים בעולם מהתמונות.
Shani Bar Moshe Messikaהמלצה מתוך הקבוצה הסודית
מדהימה לפני הכל. רגוע, נחמד, אדיב ועוד מלא מילים טובות שבאמת מגיעות לו. ההתנהלות מולו סופר מקצועית. פחות משבוע אחרי החתונה קיבלנו לקט תמונות מושלמות. אחרי חודש וקצת קיבלנו את כל התמונות וכבר סיננו (משימה קשה בטירוף אבל עדיף לעשות אותה מהר). אני אוהבת את זה שאין לו סגנון צילום ספציפי, הוא בא מרקע אומנותי ורואים את זה בתמונות שלו.