50 גוונים של ירוק: החתונה של נלי ומארק

06.02.17

כשהחתונה של נלי ומארק נחתה בתיבת המייל שלנו, הדבר הראשון שעיננו קלטו הוא הצבע הירוק. והרבה ממנו. כשהתחלנו להעמיק בתמונות האירוע, התגלו בפנינו רובד אחר רובד אלמנטים עיצוביים מרהיבים ומקסימים, שמצביעים על אופיה המיוחד של החתונה הזו.

 

הנתיבים של נלי ומארק נפגשו בארץ, לאחר שנלי, שנולדה וגדלה במינכן שבגרמניה, הגיעה ארצה במסגרת תכנית תגלית. האהבה שגילתה נלי בדמות ישראל הובילה אותה לעשות עליה לגמרי לבדה, להתגייס לצבא ולהמשיך להתגורר בארץ לאחר מכן.

 

כשהשניים החליטו להינשא, היה להם חשוב לעשות זאת במקום שידגיש את הקסם ויממש את הקונספט שחשקו בו, קונספט ה״Green Forest״. כדי להגשים את חלומותיהם העיצוביים, נעזרו במפיקת האירועים מורן גולדשטיין, שיחד איתה יצרו לאורחיהם, שרובם המוחלט הגיע מגרמניה, חוויית חתונה שונה מזו שהם מכירים, הן מבחינה תרבותית והן מבחינת סגנון.

 

julia gallery 1

 

julia gallery 3

 

julia gallery 13

 

ואיך הם עשו זאת, את ודאי שואלות. לטעמנו, מדובר באירוע שמציג את חשיבותם של הפרטים הקטנים והמכלול של כולם יחד, שיצר אווירה מסוגננת ומרהיבה שתאמה לקונספט שנלי ומארק כיוונו אליו.

 

בין הדיטיילז המיוחדים נכללו פשמינות וכיפות שחולקו לאורחים והיו צבועות, איך לא, בירוק.

 

julia gallery 4

 

julia gallery 2

 

החופה אמנם לא נצבעה בירוק, אבל הייתה מקושטת בצרורות רבים של פרחים לבנים וכתמתמים שהעניקו לחופה הלבנה מראה דמוי זר שמעטר את ראשה.

 

julia gallery 5

 

julia gallery 6

 

על אף שביער מוכר בצמחיה המרהיבה המככבת בו ומקשטת אותו, נלי ומארק לא ויתרו על נגיעות נוספות של צמחיה ירוקה שהשלימו את מראה היער בו חשקו, לצד שילוב פריטים עיצוביים בגווני חום, צהוב ולבן, ביניהם פרחים, לימונים ומתקני עץ שונים.

 

julia gallery 7

 

julia gallery 9

 

julia gallery 11

 

julia gallery 14

 

הפרטים הקטנים והנכונים בעיצוב החתונה לא פסחו גם על המשקאות שהוגשו באזור קבלת הפנים, שכללו בקבוקי זכוכית וינטאג׳יים מעוצבים, ערימות של פולי קפה שנשפכים מספלים ומקלות קינמון ענקיים, שנתנו תחושה של חמימות עם וייב אירופאי. 

julia gallery 15

 

julia gallery 10

 

julia gallery 16

 

סגנון העיצוב האירופאי הורגש גם בעיצוב השולחנות ומרכזיהם, כשכלל גם כאן שילוב גוונים טבעיים עמוקים, הפעם בגרסה כהה ודרמטית יותר. מרכזי שולחן בדמות עצים ירוקים ודרמטיים, לצד משחקים עם פריטים מזכוכית ומפות ומפיות בגווני חום הביאו את היער השחור מגרמניה בגרסה הכי שיקית שלו.

julia gallery 19

 

julia gallery 24

 

julia gallery 20

 

julia gallery 22

 

דרך חלונות האולם השקופים כיכבו כתפאורה מתמדת העצים, הדשא והצמחיה הירוקים ויפהפיים, שהתכתבו עם הנציגויות הירוקות הרבות שקישטו את האולם עצמו.

 

החל מאדניות מלאות בפרחים ועלים ירוקים במרכזי השולחן, דרך קשתות שהורכבו מצמחיה ירוקה כשמהן התנדנדו כלי זכוכית שקופים ובתוכם נרות, עד צרורות ארוכים של פרחי קאלה לבנים, שנתלו כלפי מטה ונותרו עם הגבעולים הארוכים והמלכותיים שלהם. כל אלו יצרו יער ירוק ומקסים שכמעט גרם לנו לשכוח שמדובר באירוע שהתרחש תחת קורת גג ולא בחוץ.

 

julia gallery 23

 

julia gallery 25

 

julia gallery 26

 

julia gallery 27

 

julia gallery 28

 

רעיון מדליק שיצרו בני הזוג הוא במת מסלול וסביבה שולחנות שלצדם ישבו חבריהם הטובים. וכך, לאחר שסיימו לסעוד על גבי השולחנות הללו את האוכל המפנק של השף אבי ביטון, נכנסו החברים הישר אל רחבת הריקודים דרך במת המסלול ופתחו במסיבה שנמשכה כל הלילה.

 

julia gallery 30

 

julia gallery 31

 

julia gallery 32

 

נלי ומארק, תודה ששיתפתם אותנו בחתונה הירוקה והיפהפיה שלכם!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: יוליה טוקרב

הפקה: מורן גולדשטיין

לוקיישן: ביער

עיצוב: Olla Designs

קייטרינג: מזל טלה - אבי ביטון

במות: פרו סטייג'

דיג'יי: ספייק

בר: בר-בר

שטיחים ורחבת ריקודים: גוצ'ה

גופי תאורה: סמי שנדליר

ניהול טקס החופה: איציק פינקלשטיין

להקה: להקת שמש

במות: סטייג׳ פרו

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)