תחזית טרנדים לשנת 2015 - חלק ראשון

23.01.15

השנה האזרחית החדשה החלה בסימן של התרגשות, עבורנו וגם עבור ראדר הטרנדים שלנו. זוכרות אותו? זה הראדר שעבד שעות נוספות בשנה החולפת ודיווח לנו על טרנדים חמים בעולם העיצוב והחתונות, כמו למשל טרנד ראשי המסיכות וטרנד הפיניאטה

 

אז יש טרנדים שמקומם איתנו הוא קבוע כבר כמה עונות, כמו זרי הפרחים שמעטרים את שיערותיהן של הכלות שלנו ויש טרנדים שדינם להתפרץ במהרה ובאותה המהירות גם להיעלם, תוך שהם משאירים אחריהם שובל ארוך של קונפטי. אז גם הפעם גייסנו את הראדר שלנו כדי שיעשה את עבודתו נאמנה ויגלה לנו אילו מגמות צפויות לככב במהלך שנת 2015 ולקשט את הבלוג-מגזין שלנו. אילו מבין המגמות שעליהן נדווח יישארו עמנו ואילו ידעכו מהר? זאת נגלה בהמשך, אך מה שבטוח - הדרך לשם צפויה להיות סופר מעוצבת וצבעונית, כבר לא יכולות לחכות!

 

 

סידורי פרחים? מעמדים מעץ? חיות פלסטיק צבועות? כל זה מאוד נחמד וגם יפה, אך הבשורה החמה בתחום סידורי השולחנות היא פירות וירקות. כן, כן, כל אותם חומרי גלם שמהווים חלק מהתפריט הקולינרי שלנו, זלגו כעת גם אל עולם העיצוב.

 

Sarah Box photography

 

Ruth Eileen photography

 

Life with a View Photography

 

Life with a View Photography

 

Jeremiah and Rachel Photograph

 

Elizabeth McDonnell Photography

 

David Lynn Photography

 

Ashleigh Jayne photography

 

Ruth Eileen photography

 

פירות וירקות שמזוהים עם עונה מסוימת, כמו אננסים בקיץ, ניתן להתאים לחתונה בקונספט דומה כדי ליצור חגיגה עונתית ומושלמת. כיצד נכון לשזור את הטרנד בעיצוב הכללי? כפי שניתן להבין מהתמונות: אין חוקים. ארטישוק וכרוב יכולים להפוך לזר כלה (!), תפוחים ופלפלים יהפכו למספרי שולחנות ואילו יתר הפירות והירקות ישמחו להשתלב בשולחן יחד עם פרחים בגוונים משלימים. מה שבטוח - האורחים לבטח יופתעו לגלות נגיעות מהפרי או הירק האהוב שלהם בעיצוב והתוצאה תמיד תהיה מרעננת, טבעית ובעיקר - מעוררת תיאבון.

 

 

כל כלה אורבנית לבטח מכירה את הסיטואציה הבאה: החתן האורבני שלה מציע לה נישואין ולאחר שההתרגשות הראשונית חולפת וצריך להרכיב את הלוק ליום החתונה - מתעוררת לה תחושת חרטה לגבי התספורת האחרונה ואז מתחיל מרתון הארכת שיער. אז בדיוק כפי שאנו מעודדות כלות במשקפיים, להרכיב את האקססורי הנחשק ביום חתונתן - כך גם אנו חושבות שכלות בעלות שיער קצר יכולות להישאר נאמנות ללוק שלהן במקום להאריך את השיער ו/או להיעזר בתוספות. תסרוקות המיועדות לשיער קצר יש בשפע ולא חסר מקום לתמרון יצירתי על אף האורך הקצר, בעוד שלתוצאה הסופית יש מראה מדליק ורענן.

 

Maria Hibbs of Squareville Studios

 

Elisabeth Carol Photography

 

Jenna and Tristan photography

 

Claire Eliza Photography

 

Izzy Hudgins photography

 

Josh Dookhie photography

 

Jen Huang

 

Nadine Rovner of Love Me Do Photograph

 

Rachel Peters Photography

 

 

תסרוקות פיקסי, קארה, שיער מדורג או אחיד, גלי או ישר - לא חסרות אפשרויות! מה שכיף בתסרוקות קצרות הוא שניתן לשלב איתן אקססוריז גדולים יותר כמו תכשיטים לשיער, עגילים, כתרי פרחים או הינומות קצרות, מבלי ליצור תחושת עומס.

 

banner geometri

 

צורות גיאומטריות...  לא משנה כמה הן בסיסיות או מורכבות ומה היה הציון שלנו בהנדסה בתיכון - יש בקונסטרוקציות הללו דבר מה מהפנט, שפשוט לא ניתן להסיר ממנו את המבט. מיד כשנוסיף צורות גיאומטריות לעיצוב של האירוע, נקבל טאץ' עדכני ואיך אפשר שלא? הלא אנו צופות שהם יהפכו להיות לאחר הטרנדים החמים של 2015.

 

Chellise Michael Photography

 

Mark Brooke Photography and Mathieu Photo

 

Chellise Michael Photography

 

Rodeo and Co. Photography

 

design milk

 

Dustin and Corynn Photography

 

Dustin and Corynn Photography

 

Dustin and Corynn Photography

 

Jessica cooper photography

 

קישוטים לחופה או לסידור השולחנות, רקע לצילומים ואפילו מנורות... גם הטרנד הגיאומטרי, המוכר מעבר לים גם בשם Himmeli, מאפשר לנו לבחור בדיוק כמה ואיך לשלב אותו -  בנגיעות או בתור הקונספט לעיצוב כולו, כך או כך - אנחנו לחלוטין בעדו!

 

✮✮✮

 

תם החלק הראשון של פוסט הטרנדים שלנו אך ממש לא נשלם, כי בשבוע הבא נחזור עם החלק השני. ספויילר: הוא יהיה מנצנץ במיוחד!

 

מאת:כלות אורבניות