שנת הסטייל והשיק

25.09.14

 

אחחח… הבוקר הראשון של שנת תשע״ה הגיע אלינו, כשהוא מלווה בתחושות מרגשות של אופטימיות והתחדשות באוויר! תקופת החגים שנפתחה לה ממש אתמול, מאופיינת גם באקסטרא סטייל ושיק.
שלל האירועים משפחתיים והמפגשים חברתיים עושים לנו חשק לבחור בבגד היפה ביותר שיש לנו, כי גם בגזרה הזאת א-ס-ו-ר לפספס.


 

 

 

סמיכותה של תקופת החגים לסתיו, מאפשרת לנו להביט בעונה החדשה מנקודת מבט ״פרשית״, תוך שאנו בוחנות את שלל הטרנדים שילוו אותנו בשנה הקרובה. את כל אלה ועוד בחרנו להגיש לכן הפעם באמצעות כלות אמיתיות, שעומדות להתחתן בתקופה הקרובה - כי הרי אין כמו הכלות האורבניות (היפיפיות!!!) שלנו.

 

 

 

אין ספק כי השמלה היא זו שעומדת במרכזו של כל לוק הורס, בין אם מדובר בהופעה לערב החג או לחתונה. השמלות שבחרנו מתוך הקולקציה האחרונה של המעצבת אלינור רבי הפכו לשידוך הטבעי ביותר עבור סשן הצילומים בסימן השנה החדשה, שכן יש בהם את הדבר האחר הזה, הנוגע בו-זמנית בטרנדים אהובים ובקלאסיקה מנצחת שאנחנו כל-כך אוהבות.

 

 

 

 

 

שמלה קצרה בעלת חיתוכי לייזר ובסגנון בלרינה כשאל מולה ניצבת שמלה אחרת המאופיינת בשסעים עמוקים ומזכירה לנו שיק הוליוודי של פעם. שמלה נוספת מציגה טרנד שהגיע בכדי להישאר - שני חלקים נפרדים של עליונית וחצאית ארוכה, ואילו החיבור הזה בין שלושת השמלות יצר מראה מגוון המאפשר לכל אחת להתחבר ללוק שמתאים רק לה.

 

 

 

 

וכמובן שגם השמלה היפה ביותר בעיר זקוק לשחקני חיזוק, בדמותם של תכשיטים ונעליים. תכשיטיה הגיאומטריים של ליאור שולק היו הדבר הזה ששידרג את הופעתן של הכלות בשניות בודדות והוסיף אלמנטים של בלינג מעודן, ואילו נעליה המנצנצות של רוני קנטור חתמו את הלוק הסופי.

 

 

 

 

 

 

בגזרת האיפור ועיצוב השיער פנינו אל שרון מימון, שבהחלט ידעה להציג בפנינו את הדבר החם הבא: צלליות צבעוניות היוצרות עיניים מודגשות (ואל, אל תפחדו מהן! הכול שאלה של מינונים!), לצד תסרוקות במראה רך, עם קצוות נון-שלנטיים המלטפים את מסגרת הפנים בעדינות. התסרוקות ששרון התאימה לכלות היפות שלנו שילבו בתוכן צמות ופרחים, שני אלמנטים המלווים אותנו תקופה ועושה רושם שהם אינם הולכים לשום מקום. וטוב שכך!

 

 

 

 

 

תענוג אמיתי עבורנו לראות כיצד מגמות אהובות שליוו אותנו גם בעונות החולפות מקבלות טויסט חדש של חורף, המאפשר להן להגיע למחוזות חדשים. והרי בשביל זה אנו כאן, לבשר לכן על כל אלה.

 

 

אז מה טומנת בחובה השנה הקרובה? שנה של שמלות, תכשיטים, אקססוריז, נעליים, מראות איפור-שיער וכל מה שאנחנו אוהבות… המאופיינים בים, ים, ים של סטייל ושיק!

 

קרדיטים

קונספט וסטיילינג: כלות אורבניות

לוקיישן: הקומה הרביעית

הפקה: טלי פייס

צילום סטילס: ליאור והדס צלמים

שמלות כלה: אלינור רבי

איפור ועיצוב שיער: שרון מימון

תכשיטים: SHULAK, ליאור שולק

נעליים: רוני קנטור

כלות אורבניות מקסימות: לינור, גילי ולי

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)