שמלות כלה, שמלות ערב ואופנה

הכלות של פישנדג
הכלות של פישנדג
יותר משבוע עבר מאז חגגנו סופ"ש ארוך של חגיגות עצמאות משמחות: טקסים, מטסים, משטים, זיקוקי דינור, הופעות, דגלים והרבה, הרבה מנגלים עמוסי כל טוב, שיחזרו לפגוש אותנו רק בשנה הבאה. 
כלות אורבניות & יואב ריש - הקולקציה האורבנית
כלות אורבניות & יואב ריש - הקולקציה האורבנית
הרומן שלנו עם מעצב האופנה יואב ריש מחזיר אותנו כמעט שנה לאחור. עוד יום של סיבובים שגרתיים ברחבי העיר ת"א, כשבסופו, ממש במקרה, תפסה את עיננו חנות לשמלות כלה אשר ממנה בקע אור רך ונעים.      
פלורה קולקשיין
פלורה קולקשיין
עוד לפני עלייתו של הבלוג לאוויר, ידענו כי חייב להיות שם פוסט שיציג בפני הכלות היקרות שלנו "חנות קטנה ומטריפה". מקום קסום השייך למעצבת מוכשרת בשם רינת אשר, בעלת בוטיק חיפאי לשמלות כלה וערב שנקרא "פלורה".      

קצרה ולעניין

12.03.12 יום ב'
אין ספק ששמלת הכלה הקלאסית ביותר שניתן להעלות על הדעת, היא שמלה ארוכה, כזו שנושקת לקרקע, עם שובל ארוך בגווני הלבן.      
Read more...

כלות של חורף

23.01.12 יום ב'
כלות רבות נרתעות מהקונספט של נישואין בחורף, בעיקר בגלל שהן חוששות שמזג האוויר הקריר יפגום בהנאתן מהשמלה, עליה חלמו במשך תקופה ארוכה כל כך.
Read more...

"...I Need Love, Love"

19.01.12 יום ה'
אוה על קנרש, מעצבת שמלות כלה שכבר יצא לכן להכיר על דפי הבלוג, החליטה להציג את קולקצית 2012 שלה בסרטון כייפי, שישר גרם לנו לרצות ולפתוח בסבב מדידות היסטרי של כל שמלות הקולקציה החדשה שהיא מציגה. 
Read more...
בפרק האחרון השתעשענו במחשבה להזמין שמלת כלה מעוצבת מאיביי, ממש על קצה המזלג. אנחנו יודעות, אורבניות יקרות, שחיכיתן בציפייה לפרק הנוכחי כדי שתוכלו להחליט סופית האם מדובר באפשרות ריאלית מבחינתכן,
Read more...
מכירות את תיבות האוצר הקסומות שיש רק בסיפורי אגדות? אז כאלה בדיוק מחזיקות בידן הכלות האורבניות שלנו. כל אחת מהן מחכה לנו עם תיבה משל עצמה, כשבפנים שלל גדול בדמות תמונות חתונה מרגשות, רגעים אינטימיים וכמובן שמלות. אחחח... איזה שמלות. 
Read more...

ילדי הפרחים

26.10.11 יום ד'
החלק האהוב עלינו בטקס הנישואין, עוד לפני שהזוג המאושר עושה את צעדיו הראשונים בדרך לחופה ולחייהם המשותפים, הוא אותו רגע קסום שבו ילדי הפרחים המתוקים פוסעים אט אט בצעדיהם הקטנטנים, מפזרים עלי כותרת על השביל וגורמים ללב של כולנו להחסיר פעימה. 
Read more...
הפקת האופנה הראשונה של "המגזין לכלות אורבניות" הייתה רבת משתתפים. כל אחד מהם היה מבחינתנו עוד חוט משובח בשמלה שהלכה ונתפרה לאט לאט.    
Read more...

נפלאות אסוס

19.09.11 יום ב'
בוקר נפלא כלות אורבניות! כמה כייף זה להתעורר אל בוקר חדש, בידיעה שהיום אנו מארחות "אורחת פורחת" שאהובה עלינו במיוחד. האמת היא, שיש סיכוי (אפילו יותר מסביר...) שחלקכן כבר זכיתן להיתקל בהגיגיה המרובים על פני הרשת. 
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2019