רעות ודור, 10.8.14

06.02.15

מה עושה זוג שיש לו את ההזדמנות להכיר אך היא מתפספסת? במקרה של רעות ודור, היקום דאג לסדר להם הזדמנות שניה, מופלאה של ממש. רעות ודור הכירו בשתי הזדמנויות שונות, הראשונה בעת מפגש אקראי בפאב שהתמסמס ללא תוצאות והפעם השניה כשרעות, מלצרית במסעדה, קיבלה על אחריותה מתלמד חדש והפלא ובפלא! היה מדובר בדור! כבר אז היה ברור לשניים שלא מדובר בעניין מקרי אלא בדרכו של העולם לסמן לשניים - It's meant to be. למרבה המזל הפעם רעות ודור הקשיבו לרמזים הבוטים ששלחה להם הקארמה וכבר בסיומה של אותה משמרת נפגשו לתה ועוגיות... השאר היא היסטוריה מתוקה בדיוק כמו העוגיות שחלקו. 

 

 

 

 

 

 

 

חתונתם שנערכה בט"ו באב, הפכה לנושא של האירוע כולו, שכן רעות החליטה לסרוג באומץ רב כ-500 לבבות כמתנה לאורחים, פתקי הושבה מיוחדים מבצק העשוי ממלח, כרטיסי ברכה מתוקים לאורחים, חוברות צביעה לצעירים שבחבורה, פרופס לצילומים ועוד ועוד... לאן שלא מביטים באירוע, מביטים בנו בחזרה כל מיני אלמנטים שמתקשרים לאישיותם הכיפית של בני הזוג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

השראת ט"ו באב המושלמת הזו, נוחתת עלינו בסמוך לגרסתו הלועזית של אותו חג - הולנטיינס דיי, שגם הוא יכול להפוך לנושא מושלם עבור אירוע מלא באהבה. 

 

 

 

 

 

 

 

אז חוץ מכל השמחה שליוותה את חתונתם האורבנית והתזמון המיוחד בו בחרו לקיים אותה, האירוע התקיים בצל אירועי צוק איתן וכשלושה שבועות לפני החתונה, התבשרה רעות יחד עם קרובי משפחתה, כי אחיה הקטן נפצע בשטח ועל כן הוא חוזר הביתה - בריא ושלם למרבה השמחה. רעות מספרת כי במקום להילחץ מדיטיילים קטנים הקשורים באירוע, היא בעיקר דאגה לאחיה שהיה עמו נתק למשך כמה ימים ארוכים ומורטי עצבים - ושמחה על חזרתו הביתה, גם אם בנסיבות שכאלה.

 

 

 

 

למרות הכל, שני בני הזוג מתארים את יום החתונה כלא פחות ממושלם: אווירה של ט"ו באב באוויר, ירח מלא, יום שמשי ואפילו הפוגה מהאירועים הקשים שהביא עמו הקיץ. בצילומים המקדימים בחרו רעות ודור לשלב את צמד הכלבים שלהם, שמהווים חלק נפרד מחייהם ולכן רצו שייקחו חלק נוכח גם באירוע עצמו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רעות ודור היקרים, תודה שהוכחתם לנו מה באמת חשוב בחיים: להעביר את הזמן ביחד, עם מי שאוהבים ותמיד לקבל הזדמנות שניה.

 

קרדיטים

 

מקום האירוע:"הנחלה"

עיצוב: של הגן ו DIY
קייטרינג:עלי דפנה

מוסיקה: אוקטופוס- קובי כהן
צילום סטילס: יוני שרמן
שמלה: מהאינטרנט
איפור ועיצוב שיער: איילה חיימוב
טבעות: בית התכשיט
נעלי כלה: מרקו
נעלי חתן: story
תכשיטים: איה בן יעקב- תכשיט שיער, אביגיל אדם- צמיד זרוע, אלי אקספרס- עגילים
הזמנות / מיתוג: DIY
אקססוריז: קשת פרחים לשושבינה (טיקה הדוג דה בורדו המדהים שלנו) ועניבת פפיון לשושבין (תאו- הבן של טיקה!)
חליפת חתן: מכנסים- massimo dutti חולצה- זארה
עורך טכס: הרב פנחס קזיוף
DIY: מספרי שולחן- בצק עשוי מלח עם חותמות בכיתובים שונים thank you, love, handmade with love, פינת יצירה לילדים- חוברות ד=צביקה מתמונות שאספתי באינטרנט, מתנות לאורחים, כרטיסי ברכה לשימוש האורחים
מתנות לאורחים: DIY- לבבות סרוגים מצמר בצבעים מגוונים ובפנים מילים שונות בהקשר אהבה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזו עונה אתם מתכננים להתחתן?
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)