רכות שמיימית מלאת תחכום: הקולקציה של רן צוריאל

27.06.19

לא כל ילדה חולמת להיות נסיכה, חלקנו פינטזו להיות פיות מנצנצות המפזרות אבק קסמים ביערות מכושפים. הקולקציה החדשה של רן צוריאל, מחייה מחדש את חלום הילדות הזה - בפרשנות מלאת שיק.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
אם יש מילה אחת שמאפיינת את הקולקציה בכללותה הרי שזוהי רכות - אך לא מדובר כאן במראות בוהו נשפכים שהפכו לבון-טון בשנים האחרונות, אלא ברכות מעוצבת בדיוק מופלא, מתהדרת בדיטיילים מושקעים ומחושבים, ובתפירה וגימורים בעבודת יד מוקפדת.


gallery 4

gallery 4

gallery 4
מאחר וההשראה לקולקציה היא אותן פיות קסומות המטיילות ביער, הדגמים משלבים בין הנשיות העדינה והשמיימית שכה מאפיינת את הפיות לבין צורות גיאומטריות שונות שמתכתבות עם קווים מהטבע אותו הן מאכלסות.

gallery 7

gallery 7

gallery 7

gallery 7


פלטת הניוד והלבן בה השתמש המעצב, יוצרת חיבורים מפתיעים בין גוונים שכבר חשבנו שראינו כל מה שיש להם להציע. הדגש בקולקציה היה על נצנוץ הבדים - אבל אם אתן חוששות מבלינג-בלינג על שמלת הכלה שלכן, אין לכן סיבה - זה לא הסיפור עם הדגמים האלו. השימוש באותם טאצ'ים מנצנצים נעשה באיפוק ובטוב טעם, ומעניק נופך גלאמי מעודן לשמלות קלאסיות מלכתחילה.


gallery 11

gallery 11

gallery 11


משחקי נצנוץ בשילוב בדים עשירים עם שקיפויות שונות מייצרים מראות מרעננים אשר נראים אחרת לחלוטין מזוויות שונות - מה שכמובן הופך כל דגם לייחודי עוד יותר.

gallery 14

gallery 14

gallery 14


חשקה נפשכן בהגשמת אותו חלום פיות נושן? רוצות להיות כלות זוהרות אבל עם שיק מוקפד? כנראה שזו הקולקציה בשבילכן.

gallery 17

gallery 17

gallery 17

gallery 17


קרדיטים:

צילום: אלה אוזן
איפור: תהילה גוטליב
שיער: גיטלה
לוקיישן: יקבי פלאן

מאת:כלות אורבניות