קפיצה קטנה לאוקראינה

22.02.15

כדי ליהנות מהפוסט הבא, נבקש מכן לנעול מגפי גומי, שאותם כבר לבטח התרגלתן לנעול בסופה של הימים האחרונים. אז אנו נפרדות מן הסופה הזו לטובת נופיה הסגריריים לא פחות של אוקראינה, כן כן, הבלוג-מגזין שלנו לגמרי לוקח אותנו למסעות סביב העולם!

 

 

 

 


דמיינו את המקום הבא: יער מוקף בצמרות עצים גבוהות עד שקו האופק עצמו נראה כולו ירוק, בין כל העצים שוכן לו אגם צלול ולידו מחצלת שמזמינה אותנו להצטרף לפיקניק. נשמע חלומי? אז מסתבר שיש מקומות שבהם החלומות הופכים למציאות והמקום הזה ממוקם באגם סינביר שבהרי הקרפטים באוקראינה... הכי אקזוטי שיש!

 

 

 


האחיות לבית סימסיסטרס הזמינו אותנו להצטרף יחד איתן, אל צילומי זוגיות באווירה סופר מיוחדת. יש צילומים שבהם הנוף עושה את העבודה ולכן לא צריך שום אקססוריז מיוחדים: פשוט לשבת על האדמה, להביט מסביב, לנשום עמוק ו...ליהנות, בדיוק כפי שאנו עושות כעת.

 

 


כשהאגם כל כך מזמין להיכנס ולהשתכשך, בני הזוג שלנו לא היססו – נעלו את מגפי הגומי וחיש מהר קפצו. את שאר הזמן הם העבירו באווירה נעימה של רוגע, שכללה תה חם והמון שיחות. האוויר הקריר ממש מנשב אלינו מבעד למסך, כך שגם אנו לא היינו מסרבות לתה, מי מתנדבת להכין??

 

 

 

 

 


כמה כיף להחליף את הנופים האורבניים הרגילים, בטבע הכי יפה שיש ולו לכמה רגעים... זה כל הכיף בבלוג-מגזין שלנו, הוא מאפשר לנו להפליג למחוזות רחוקים!

 

צילום: סימסיסטרס

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: