קסם מדברי לוהט: הקולקציה של ילנה זהר

08.08.17

בכל דבר אפשר למצוא השראה. אם זה במשפט ששמענו ברחוב, עצה שקיבלנו מחבר קרוב ואפילו ממזג האוויר. במיוחד בקיץ, כשהשמיים כחולים וכולם מסתובבים בכפכפים עם חיוך מאוזן לאוזן והויטמין די מגיע לשיאים.

 

ואם כבר קיץ, הרשו לנו לגלוש הישר אל הקולקציה החדשה של ילנה זהר, שבחרה באחד הלוקיישנים הכי לוהטים (ליטרלי) כדי לתעד אותה - המדבר, שאם אתן שואלות אותנו, אין יפה ממנו.

 

אולם המדבר הוא לא מקור העיסוק שלנו היום, אלא השמלות היפות שמרכיבות את הקולקציה. הגזרות השונות שהן מגיעות בהן, מורכבות כל אחת מבדים בעלי פאטרנים מגוונים וייחודיים שגרמו לנו להשתהות במשך זמן מה על כל שמלה.

 

 gallery 2

 

gallery 1

 

gallery 3

 

gallery 8

 

gallery 7

 

הצבעים החמים של המדבר הבליטו את הדיטיילז העיצוביים בשמלות הלבנות: גזרות קולד-שולדר עדינות לצד כתפיות דקות שכל כך מזוהות עם מזג האוויר החם. יחד עם משחקי שקיפות בחצאיות, נמצא גם פרחים ועלים רקומים ומחשופים עדינים ונשיים.

 

gallery 6

 

gallery 5

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 14

 

gallery 13

 

בכל קולקציה יש שמלה שמושכת לנו את העין וגורמת לנו לדמיין את עצמנו לבושות בה. במקרה הזה, מדובר בשמלה הבאה: גזרת הקולר היפה של הטופ בשילוב החצאית שמתכתבות זו עם זו בפאטרן ים-תיכוני מהמם כבשו אותנו.

 

gallery 10

 

gallery 9

 

ואחרי שהרגשנו קצת כמו בתצוגת אופנה מדברית, אנחנו בהחלט יכולות לסכם שקולקציית השמלות של ילנה זהר מתאפיינת בשילוב של פרטים רקומים, בדים דקים ואווריריים ושימוש רחב ואופנתי בתחרות. מישהי זורמת איתנו על נסיעה לדרום?

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

שמלות: ילנה זהר

איפור ושיער: בן ביטון

אקססוריז: רוית אביטל

דוגמנית-אולגה יאלנסקיה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזו עונה אתם מתכננים להתחתן?
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)