קורין ועומר, 17.10.14

14.04.15

במהלך חמש שנות קיומו של הבלוג-מגזין שלנו, יצא לנו לקרוא ולכתוב אודות כל מיני הצעות נישואין: חלקן מרגשות, באחרות מורגשת קצת מבוכה, הן מצחיקות, מטלטלות ואפילו משונות - תמיד כיף לחבר את הקצוות ולהבין כיצד כל הצעה משקפת את אישיותם של בני הזוג אשר עומדים מאחוריה.

 

 

גם לקורין ועומר יש סיפור מתוק: היא חשבה שהיא מגיעה לשדה התעופה לפגישה עם לקוח שזה עתה נחת מחו"ל, תרחיש סביר לחלוטין במקרה של קורין, במיוחד מאחר שהבוס שלה הוא זה שיזם את הפגישה. היא לא ידעה שתוך כדי ההכנות למפגש העסקי, חברתה התכוננה גם והכינה עבורה מזוודה. ברגע שדרכה כף רגלה של קורין בנתב"ג, צץ גם עומר עם מזוודה, טבעת ועיניים מלאות בציפייה. בשלב הזה כבר היה ברור שזו הייתה מזימתו וכך התעופפו השניים לעיר הרומנטית ביותר בעולם - פריז, לחגוג את האירוסין הטריים.

 

 

 

בני הזוג מספרים לנו כי ההכנות לאירוע התקיימו על מי מנוחות והאתגר היחידי היה במציאת מקום. לשניים היה ברור כי הם מעוניינים במקום בלב הטבע והיכרות מקרית עם שי מחברת "אדמה" הפגישה אותם עם הלוקיישן המושלם - מטע פקאנים הממוקם בלב רשפון.

 

 

 

 

חיבתם לבישולים, אוכל ואירוח ללא ספק התבטאה גם ביום האירוע עצמו, שהכיל שלל אלמנטים בהתאמה אישית והרגיש הכי כמו קורין ועומר שרק אפשר, זוג כיפי וקליל במהותו.

 

 

 

 

 

 

 

בני זוג יקרים שלנו, מאחלות לכם שכל החיים שלכם יהיו רצופי הפתעות בין טיסה לטיסה!

 

קרדיטים

מקום האירוע: במטע הפקאנים ברשפון (הפקה עצמאית בטבע)
הפקה: אדמה (שי לביא)

קייטרינג:חוויה בטעמים

מוסיקה: נדב אגמי, זברה מוסיקה
צילום סטילס: חגי גלילי
צילום וידאו: רונן גולדשטיין
שמלה:האמא של הכלה
איפור ועיצוב שיער: ענבל מסאס
טבעות: איבשין
הזמנות / מיתוג: איה שטיינמן
חליפת חתן: cellio
עורך טכס: הרב דני סגל

 

מאת:כלות אורבניות