צילומי האירוסין של דניאל ויניב

20.05.11

 

היי לכן כלות אורבניות מקסימות שלנו! שמתן לב שהסופ"ש כבר כאן? אז זהו, מסתבר שכן ואנחנו מאושרות כל-כך מהעניין! ובכדי להמתיק אותו ממש יש לנו בשבילכן סשן צילומי אירוסין מקסים.

 

אתן מוזמנות להכיר את דניאל (23) ויניב (25), זוג סטודנטים שלומד קשה קשה אבל לפחות מתחיל להריח כבר את סיום הלימודים. היא סטודנטית לתקשורת במגמת שיווק, ואילו ארוסה היקר סטודנט למדעי המחשב ומתמטיקה.

 

הם חולקים אהבת נעורים כבר 8 שנים וגרים יחדיו ביישוב שערי תקווה. מאז ומתמיד ידעו שיתחתנו, או כמו שדניאל אומרת: "‬when you know‪,‬ you know".

 

בצילומי האירוסין הם זכו כמתנה במסגרת תחרות נושאת פרסים, מה שהיה מאוד מרגש לדבריהם כי מעולם לא יצא להם לזכות בדבר. הם החליטו שמכיוון שאת צילומי החתונה המקדימים הם מתכננים לערוך בטבע, צילומי האירוסין ישקפו את חיי היומיום שלהם ולכן בחרו להצטלם בדירה מקסימה ובנווה-צדק הפסטורלית שהם מאוד אוהבים.

 

דניאל מספרת, שתחילת סשן הצילומים היה מביך במקצת, אך לאט לאט הוסר מסך המבוכה ובסופו של דבר הם מצאו את עצמם מאוד נהנים מכל הסיפור. את הפירות הנפלאים מן היום הזה זכינו לראות לראשונה במייל נרגש שהגיע מדניאל. אהבנו, התרגשנו ונהננו לראות את הזוגיות המקסימה שביצבצה מכל תמונה, החלטנו שגם לכן מגיע להכיר אותם!

 

 

 

צילום ועריכה: אילן סבירסקי - בוטיק צילום

 

♥♥♥

 

המון תודה דניאל ויניב, וכמובן תודה שחשבתם עלינו ועל כל הכלות האורבניות שלנו עם הסשן הנפלא הזה... אנחנו מאחלות לכם חתונה קסומה, ולפי מה ששמענו בהחלט הולכת להיות לכם אחת שכזאת!

 

סופ"ש מעולה,

טל והדר

מאת:כלות אורבניות