פשוט מושלמת: שמלת הכלה שגרמה אפילו לנו להחסיר פעימה

11.09.18

בחיים, אתן יודעות, תוכניות לחוד ומציאות לחוד. כך, בתחילת הדרך, מעט אחרי שמאור הציע, לליאור הייתה תמונה ברורה בראש של חתונה החלומות שלה – שאמורה הייתה אמורה לקחת חלק בלוקיישן טבעי פתוח ובעיצוב כפרי. בפועל, החתונה הייתה שונה לגמרי ממה שדמיינה, אך חלומית לא פחות כהגדרתה.

 

  

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

לשניים היו חשוב לשקף את עצמם בדברים הקטנים. החל מההזמנה (אותה עיצב מאור) ועד הסטייל ההיסטרי של השניים, שאין ספק שמדובר בטוטאל לוקס שלא נתקלים בהם בכל יום. 

 

 

ראשית, השמלה האגדית של ליאור: שני חלקים, בתפירה אישית, שהעניקה לה לוק אצילי במיוחד. החלק העליון טרנדי וחושף כתפיים, בגבו סגירת מחוך, החלק התחתון עשוי מבד עשיר שהתנופף בצורה מעוררת קנאה. ועוד לא דיברנו על הפפיון בגב. אין ספק שהבחירה באיפור-שיער בטון טבעי רק החמיאו לשמלה המלכותית ומלאת הסטייטמנט הזו.

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

גם מאור התהדר בלוק שיקי במיוחד שהורכב מחליפת טוקסידו קלאסי – וכך השניים נראו כמו גיבורים של סרט הוליוודי, לא פחות.

 

gallery 1

 

gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 1

 

 

השניים הכירו בזמן שמאור היה סטודנט לאנימציה בבצלאל בירושלים, וליאור גרה במרכז. אבל האהבה חזקה מריחוק גיאוגרפי - ומהר מאד היא הצטרפה אליו, לתקופה שהפכה להיות כמעט שלוש שנים של אושר ירושלמי.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

עיצוב החתונה היה מוקפד וכלל סידורי פרחים צבעוניים וחופה ורדרדה ומתנפנפת. מאור אף חבר למעצבת האירוע ויצר שלטים לדוכני האוכל שנשאו את שם העיר שהיוותה השראה לכל דוכן, ממש מולנסיה ועד טוסקנה. וכיוון שהחתונה נערכה ממש לפני ערב ראש השנה, השניים הוסיפו מוטיבים חגיגיים כמו רימונים במרכזי השולחנות וסוכריות דבש כמתנות לאורחים.

 

בני הזוג חלמו על חופה בשקיעה על רקע הים, ולכן באופן חריג האורחים הוזמנו לשעה 18:00 כשהחתונה עצמה התחילה בשלב החופה. הם חשבו, שבשל השעה המוקדמת יחסית רק האורחים הקרובים ביותר יגיעו כבר לחופה, אולם בפועל רוב האורחים הגיעו כבר בתחילת הערב!

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

חשש נוסף של בני הזוג ממהלך הזנקת החתונה בשעה 18:00 היה כי האורחים יתקפלו מוקדם, אך גם זה לא קרה – שכן הרחבה הייתה מפוצצת עד השעה 1:30 בלילה. במסיבה עצמה האורחים הרימו – כולל את השמלה הנהדרת של הכלה, והערב הסתיים עם טעם של עוד. 

  

ליאור ומאור מספרים שהרגע האהוב עליהם בחתונה היה הריקוד שחלקו יחד, בו למרות שכולם עמדו סביבם – הם פשוט הרגישו שזה רק שניהם שם... כה רומנטי, אנחנו יודעות. מזל טוב יקירים!

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: לוז

מקום האירוע: טראסק

חליפת חתן: באמוס סקוור

מוסיקה: אביאל ברנט אלפא

צילום וידאו: מיכאל לוי

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: מיקל

עיצוב האירוע: חברה של המשפחה

זר כלה: נטלי צדיק

שמלה: תפירה לפי הזמנה

איפור ועיצוב שיער: יעל להב

חוויות: דוכן פרחים - טל בנצור 

עיצוב הזמנה: מאור החתן

להקה: ויטלי הכנר

בגדים מסורתיים: בגדי חתן-כלה אותנטיים מאפגניסטן

 שמלה שניה: Bershka בתוספת עיטורים DIY

מאת:כלות אורבניות