עושה לנו חשק להתחתן Toora יפהפייה ורומנטית: הקולקצייה החדשה של

13.04.16

ביום החתונה שלנו כולנו רוצות להרגיש ולהיות משוחררות ומאושרות. אחרי הכל, זה היום שבו אנחנו אמורות סוף סוף ליהנות מפרי עמלנו - כלומר תכנון החתונה שנמשך כמה וכמה חודשים. זו הסיבה שאנחנו כל כך אוהבות את ההפקה הזו, המציגה את הקולקציה החדשה של Toora, מותג שמלות הכלה של המעצבת רננה גיתית אורן. לקולקציה קוראים "אוסף כרכור", על שם הלוקיישן הפסטורלי של הסטודיו, בו נערכו הצילומים.

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

עיצוב חתונה

 

שמלת כלה

 

מבחינתנו, יום חתונה מושלם נפתח בעיסוק במה שעושה לנו - הכלות - טוב. עבור חלקנו, יהיה זה בילוי משותף עם האחיות והחברות בספא או בארוחת בוקר מפנקת ועבור אחרות, יהיה זה דווקא סשן נגינה בגיטרה. מה שזה לא יהיה - אין ספק שכך נכון לפתוח את היום, באנרגיות חיוביות ומתוך מקום של התמרכזות וחיבור לעצמך.

 

שמלת כלה

 

אלמנט אחד שאנחנו מאוד אוהבות בשמלות כלה, הוא שימוש חכם בתחרות ועדיף כאלו שהן כמה שיותר עדינות ומיוחדות. בקולקציה של Toora נעשה שימוש בדיוק כזה, עם תחרות ייחודיות שמוסיפות טאץ' מוקפד וייחודי לכל שמלה ושמלה.

 

שמלת כלה

 

 שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

אתן כבר יודעות שבוהו שיק הוא מילת קסם מבחינתנו, אבל כדי לגרום ללוק שלכן להיות הצלחה - חייבים לדעת לעשות שימוש מדויק בטרנד. כאן, הטופים המיוחדים נותנים בדיוק את הטוויסט הנחוץ והמראה שמתקבל הוא בוהו רומנטי, נשי ועדין - בטוב טעם.

 

שמלת כלה

 

אנחנו נשים של פרטים קטנים ולכן אהבנו במיוחד את הגימורים של השמלות; בין אם זו אימרה ייחודית שמובילה את העין למחשוף מחמיא, קצה משגע של טופ קצרצר או פרנזים עדינים מתחת לבית החזה - כל שמלה בקולקציה החדשה הזו מספרת סיפור משל עצמה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

סגנונות השיער העדינים (אנחנו מתות על צמות קלועות שיוצרות כתר שיער) בשילוב עם האיפור הטבעי שמדגיש בדיוק את הדברים הנכונים, מחמיאים למצולמות ומשאירים את הבמה לכוכבת המרכזית של האירוע: השמלה. כל האלמנטים יחדיו משתלבים לכדי מראה הרמוני, נעים ועדכני.

לנו התמונות לגמרי עשו חשק להתחתן כבר... ומה דעתכן?

 

 

קרדיטים:
שמלות- TOORA
איפור ושיער: אסתרי טל
צילום: שבולת שחר
דוגמנית: ירדן אלבז לTLV

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: