סקירת קולקצית 2014 מבית אלון ליבנה

09.03.14

 

היישר משבוע האופנה בניו-יורק, נחת אצלינו המעצב אלון ליבנה עם קולקצית שמלות הכלה החדשה בעיצובו. כלות אורבניות יקרות, הכינו את עצמיכן למנה מרוכזת של רומנטיקה, עטופה בורדים ובאדמוניות, כי יש הרבה ממנה בדגמים שעיצב אלון.

 

האווירה הרומנטית עליה דיברנו מקבלת טויסט בעלילה עם גזרות מפוסלות וארכיטקטוניות כמעט, שלוכדות את טביעת ידו של המעצב, האחת שהפכה אותו לאחד המעצבים המעניינים במחוזותינו. אהבנו את העובדה שגם קולקציה, שהיא כל-כך אחידה בהווייתה, מצליחה להישאר מגוונת וזאת בזכות הבחירה הטרנדית בבגדי גוף עם חצאיות, המאפשרת משחק של שילובים - כך שאפילו בין הדגמים הקיימים ניתן ליצור שילובים חדשים אשר יתאימו לכל כלה באשר היא.

 

 

 

בקולקציה אפשר לזהות עוד כמה אלמנטים המוכרים לנו מסגנונו העיצובי של אלון לאורך השנים, כמו למשל השימוש בתחרות סולטיס עדינות והאופן שבו מיטיב הוא לשזור פנינים ואבנים מנצנצות, כך שהן נראות כחלק בלתי נפרד מן הבד עצמו.

 

 

 

כעת נעבור לצילומים עצמם, שגם מהם לא ניתן להתעלם, שכן חוץ מהשמלות שגונבות את הפוקוס יש כאן רקע בעל הגוון הורדרד המושלם ביותר שראינו לאחרונה(!!!), התפאורה האולטימטיבית לקולקציה שמציפה אותנו בתחושות של רומנטיקה, רכות ונעימות.

 

 

 

כהרגלנו במלאכה, גם הפעם בחרנו את ה-שמלה של ״כלות אורבניות״, זו שלדעתינו היא ההיילייט של הקולקציה (ובאמת שהתקשנו בבחירה):

 

שמלת אולד הוליווד

השמלה הנבחרת מזכירה לנו במעט את סגנונה הבלתי נשכח של אודרי הפבורן, נשמע מבטיח? גם אנחנו חושבות! חלקה העליון עשוי מתחרה, היא נטולת שרוולים ובעלת מפתח לא שגרתי החושף את עצמות הבריח. בחלקה התחתון מצאנו חצאית עשירה בבד ובנפח שיוצרת קונטרה מושלמת לחלק העליון והצמוד!

 

 

שמחנו לפגוש בקולקציה נוספת, הנוטפת רומנטיקה וורדרדות. ממשיכות להתרגש גם לקראת הסקירה הבאה. כן, כן, כאלה אנחנו!

 

קרדיטים

צילום: דודי חסון

שמלות כלה: אלון ליבנה

איפור ועיצוב שיער: מיקי בוגנים

הפקה: טל קליינבורט

 

 

מאת:כלות אורבניות