סקירת קולקציות שמלות כלה - אלון ליבנה

28.04.15

יש קולקציות שלפני הסקירה שלהן, אנו מרגישות צורך לנשום עמוק, לעצום עיניים ואז לצלול פנימה. הסיבה לכך היא ידועה מראש: הקולקציה צפויה להיות כל כך גורג'ס, עד שאנחנו צריכות להיות מוכנות לקלוט את כל הפרטים הקטנים. מהם אותם הפרטים? זוהי ההפתעה והיא מצליחה לרגש ולהסעיר אותנו בכל פעם מחדש, שהרי בזכותה אנו אוהבות כל כך את המדור הזה ובכלל, את הכתיבה בבלוג-מגזין שלנו.

 

 

 

אז גם הפעם נשמנו עמוק, שהרי לפגישה עם השמלות של אלון ליבנה מגיעים עם מטען ציפיות גדול שתמיד מתממש. הפעם לא רק השמלות הן מרהיבות (אליהן כמובן נגיע ממש בקרוב!) אלא גם כל האווירה מסביב: הטירה הויקטוריאנית, התקרות הגבוהות, ההיסטוריה שמקיפה את הכלה וצילומים שמזכירים לנו סרט איטלקי של פעם, בכיכובה של מוניקה בלוצ'י.

 

 

 

אז כל האלמנטים הללו שהם באמת גדולים מהחיים חברו להם יחדיו ובכל זאת לא הצליחו לגזול את הפוקוס מהשמלות של אלון ליבנה, מה שבוודאי אומר דבר או שניים לגבי איכותן. 

 

 

 

 

בדומה ללוקיישן, גם הקולקציה החדשה של אלון ליבנה היא כולה דרמה וזה בעצם מתכתב עם סגנון העיצוב שלו מאז שהתחיל את דרכו, סגנון העיצוב שגרם לו להצליח בארץ וגם מעבר לים. כל העיבודים המיוחדים שנראים כמו מלאכת מחשבת של שעות, משחקי השקיפות והגימורים הגיאומטריים - כל אלו עדיין כאן ובכל זאת יש תחושה של חידוש שעולה כשמביטים בקולקציה, תחושה שכולה Fresh.

 

 

 

 

כשהבטנו בדיטיילים של השמלות הרגשנו ממש נפעמות ונדמה לנו שכל חובבת אופנה בוודאי תוכל להעריך אותם גם. היכולת לחבר מאות אם לא אלפי חומרי גלם קטנטנים לכדי יצירה אחת שלמה - אשר רק במבט מקרוב מבינים עד כמה היא מורכבת ופדנטית, הרי שזו טביעת האצבע של אלון ליבנה והיא ללא ספק מעוררת הערכה.

 

 

 

אז כל שנותר הוא להודות פעם נוספת על קיומו של המדור הזה, על כך שהוא מפגיש אותנו עם אופנה ברמה כזו ועל כך שהוא מציג בפנינו קוטור אמיתי.

 

קרדיטים

עיצוב שמלות: אלון ליבנה

צילום: דודי חסון

איפור ועיצוב שיער: מיקי בוגנים

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזו עונה אתם מתכננים להתחתן?
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)