נשב מסביב לשולחן הארוך

04.12.14

סידורי הושבה... לרוב מדובר במשחקים של מי להושיב עם מי מסביב לשולחן אך מסתבר שאפשר לטרוף מחדש את הקלפים ולהתבונן בזה מנקודת מבט אחרת, שבה מושיבים את האורחים זה עם זה בצורה שונה מהמקובל... סקרניות לגלות במה מדובר?

 

צילום: Shane and Lauren Photography

 

צילום: Angga Permana

 

צילום: Kim Smith Miller


אז מעבר לים מדובר באלטרנטיבה לא כל כך אלטרנטיבית: בחירה בשולחן סעודה ארוך-ארוך לכל האורחים יחדיו ואנו לגמרי צופות שנראה יותר ממנה גם בארץ. במקום לחשוב את מי להושיב היכן – כאן כולם יושבים זה לצד זו ויש תחושה של ביחד, של משפחתיות וכיף. הפעם אין באמת הכרח שהאורחים יישבו לפי היכרות מוקדמת, אלא כולם מפטפטים, מכירים וצוחקים, מה שתפור בול ההווי החמים ממילא של ארצנו הקטנטונת.

 

צילום:Caleb John Hill

 

צילום: Flora Fauna

 

צילום: Continuum wedding photography


לכל שולחן ארוך יש ראש שולחן ושם כמובן יכולים לשבת בני הזוג האורבניים, כדי לקבל את מלוא תשומת הלב. כך קל יותר גם ליצור אינטראקציה עם האורחים הישובים, במקום שיצטרכו החתן והכלה האורבניים לנדוד במהלך הערב ממקום למקום.

 

צילום: Angga Permana

 

צילום: Forged in the North

 

צילום: Our love is loud


לשולחן הארוך יש גם תרומה לעיצוב של האירוע, בזכות המראה הבולט שלו שמזכיר לנו שולחנות סעודה של ימי הביניים או הישר מהסט של "משחקי הכס". שולחן כזה אמנם עשוי לרוב מעץ מאסיבי, אך את העיצוב שלו אפשר לקחת לכל מיני מקומות – החל מהעיצוב הכפרי, במראה Rustic ועד לעיצוב אלגנטי במראה נקי יותר.

 

צילום: Love Katie Sarah

 

צילום: Brittrene

 

צילום: Rylee Hitchner

 

אין ספק ששולחן שכזה דורש היערכות מוקדמת בכל הנוגע לעיצוב ותכנון המקום אבל מה שבטוח, אי אפשר יהיה לפספס אותו!
למעשה, מאחר שהשולחן תופס חלק משמעותי מתוך החלל ובולט בנוכחותו ממילא, ההמלצה שלנו היא לא להעמיס באלמנטים אלא דווקא לשמור על מראה מינימליסטי יותר: מפה בהירה הפרוסה לאורכו וסידורי פרחים בגוונים רגועים לגמרי יעשו את העבודה.

 

צילום: Teale photography

 

mhkuo: Flora Fauna

 

צילום: Paige Jones


האורחים מתכנסים מסביב לשולחן, שמתמלא פתאום בצבעים, קולות של צחוק ושל שיחה – כמה כיף!

 

 

baners 430x249 1

מאת:כלות אורבניות