למצוא את האחת

22.06.11

 

למצוא את השמלה הלבנה, זאת שתתאים לך בדיוק בדיוק, זאת באמת משימה לא פשוטה בכלל. כל כך הרבה מגזינים, גזרות, סגנונות ושלל בדים, ומתוכם את צריכה לבחור אחת בלבד. האחת שלך. אז מה הפלא שלפעמים הולכים קצת לאיבוד.

 

במקרה הזה, התמזל מזלה של דלפין. חברתה הטובה היא גם צלמת מוכשרת בשם אלין פריש (Soul Photography), כשרון שכבר יצא לכן להכיר מהפוסט הקודם. אלין הציעה לדלפין ללוות אותה בסשן צילומים שיתעד את בחירת שמלת הכלה שלה, והרי מי מאיתנו לא היתה מוכנה לשמר זכרון מתוק כמו זה באלבום התמונות האישי שלה. 

 

 

 

 

 

כצלמת, אלין סבורה כי מדובר באחד הרגעים המרגשים בדרך אל החופה. במהלכו, מתעוררת לחיים הילדה הקטנה ששכנה בתוכינו, זאת שדמיינה לה מפעם לפעם כיצד תיראה בשמלת הכלה שלה ביום מן הימים. רגע מיוחד כמו זה חייב להיות מתועד... אז תגידו לנו, איך לא חשבו על זה קודם?!?

 

 

 

 

 

בתור חובבת קניות מושבעת, נהנתה דלפין מתהליך בחירת שמלת הכלה שלה ותיעודו. היא הקיפה עצמה במספר אנשים קרובים ויקרים, איתם רצתה לחלוק את הרגע הנפלא. דלפין מספרת, כי סשן הצילומים עזר לה מאוד בקבלת ההחלטה לגבי השמלה הנבחרת ואיפשר לה לשלוח את התמונות לאחותה ולחברתה הטובה שגרות אי שם בצרפת, כך שהרגיש לה כאילו הן ממש כאן לצידה. גם בהמשך הדרך, כשפנתה אל בעלי המקצוע השונים (איפור, עיצוב שיער ואפילו הנעליים שרכשה) נעזרה בתמונות מהרגעים המיוחדים האלה. עד היום מצליחות התמונות הללו להעלות חיוך גדול על פניה של דלפין. היא שומרת אותן בביתה באחת המגירות היקרות לליבה - בדיוק במקום הראוי להן.

 

 

 

 

צילום: אלין פריש, Soul Photography

 

♠♠♠

 

אז אחרי ים של תמונות נהדרות שמצליחות לשדר כל-כך הרבה קסם וחן, נחתום את הפוסט הזה, ונאמר תודה רבה! תודה לך דלפין, תודה לך אלין! דבר אחד בטוח, סשן הצילומים הזה השאיר לנו בפה טעם של עוד... הרבה עוד...

מאת:כלות אורבניות