כשהקירות קופצים משמחה!

17.12.12

 

זה כבר מזמן לא סוד ש"אטסי" הוא אתר מלאכת היד האהוב עלינו מכל. אנו מקפידות לטייל בו אחת לכמה ימים, לצורך רענון רשימת המועדפים, ולעיתים אפילו מרכיבות לעצמינו סל קניות דמיוני, בשאיפה לקשט את כל הבית בפריטים ייחודיים בעלי עיצוב אישי.

 

במהלך השיטוטים האחרונים שלנו, גילינו מעצבת אמריקאית בשם קאמי, המחזיקה ביחד עם בעלה ג'ייסון סטודיו באטלנטה. החנות של בני הזוג, Wicked Paper Co‪.‬, מתמחה בהדפסים טיפוגרפיים העשויים נייר ממוחזר ואפילו נארזים בצורה חסכונית - הכול במטרה לשמור על הרכישה ירוקה ככל האפשר. גם הידיעה שההדפסים עצמם מעוצבים ומודפסים ישירות מתוך ביתם החמים באטלנטה, מקנה ערך מוסף בעיננו לחוויית הרכישה.

 

 

 

כל ההדפסים שתמצאו בחנותם של השניים, מעוצבים בהשראת רטרו ולכן בכולם תמצאו ניחוח של פעם עם טאץ' מודרני. כפי שציינו, מדובר בהדפסים טיפוגרפיים שמבקשים להעביר מסר, לרוב פשוט וישיר למדי. אנו מאוד אוהבות את השימוש במסרים מלאי השראה ונטולי התחכמויות שמעטרים את ההדפסים, כמו למשל:

"You Are My Sunshine" ,"Be Kind‪,‬ Be Honest‪,‬ Be Silly" והמוטו החביב עלינו מכל - "Savor The Little Things". מדובר במנטרות לחיים טובים, ולכן גם אם במבט ראשון זה עשוי להיראות מעט קלישאתי, אנו מאמינות שכל אחד יוכל למצוא את המשפט הזה שמדבר אליו תוך שהוא מוכן לאמץ אותו קרוב אל ליבו.

 

 

 

אז למה בעצם בחרנו להציג דווקא את החנות הזו, חביבה ככל שתהיה, מתוך אלפי החנויות הקיימות ב"אטסי"? חשבנו שהדפס כזה, המשלב את המוטו האהוב עליכן, יכול לשמש כמתנה נפלאה למסיבת רווקות ואפילו לבן/בת הזוג. בוחרים בהדפס בגודל ועם המסר הרצוי, דואגים למסגר אותו במסגרת יפה, והנה קיבלתם מתנה מרשימה וייחודית.

 

 

בנוסף, מי שבחר לערוך את הצילומים המקדימים שלפני החתונה בביתו הפרטי, יוכל לפזר הדפסים טיפוגרפיים כאלה באזורים שונים (תלויים על הקיר או אפילו ממסוגרים ומונחים על הרצפה), בכדי לייצר ערך מעניין יותר עבור הצילומים. הצלמים, תמיד מחפשים בבית פיצ'יפקעס מעניינים שמאפיינים את בני הזוג וניתן לשים עליהם את הפוקוס. לכן, הדפס עם מסר משעשע או מרגש יכול מייד להפוך למועמד הטבעי ואפילו לחטוף פריים או שניים משלו בצילומים.

 

 

עיצוב: Wicked Paper Co‪.‬

 

וברגעים אלו ממש, סל הקניות שלנו ממשיך להתמלא, ולהתמלא ולהתמלא... וזה גם הזמן לרוקן אותו מעט. בכל-זאת, הרי אי אפשר לרוקן את מלאי החנות. יש עוד אנשים בעולם. קנייה מהנה!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא