כמה חם: הקולקציה של ענת מנוס

29.05.17

הקולקצייה החדשה של המעצבת ענת מנוס היא לא רק יפהפייה ומוקפדת, אלא מותאמת לכלה הישראלית שחיה בקיץ של 40 מעלות בצל. איך זה מסתדר? פשוט נפלא.

 

anatM gallery 1

 

anatM gallery 2

 

anatM gallery 3

 

anatM gallery 4

 

אחד האתגרים הגדולים ביותר בעיצוב שמלה מנצחת לכלה הישראלית טמון בארבעים מעלות בצל. בישראל, יודעת כל אישה, קשה מאוד לשמור על פאסון כשכל כך חם. וכשאת עומדת תחת חופה בחודשי הקיץ (ובינינו, גם בחודשי האביב, הסתיו והחורף) – הלחץ וההתרגשות מוסיפים עוד פרמטרים למשוואה ומקשים על המשימה להיראות נינוחה וקלילה כשחם לך בהיסטריה. זו הסיבה שכל כך אהבנו את הקולקציה של ענת מנוס שלוקחת את כל אלו בחשבון ועוד הרבה יותר מזה.

 

anatM gallery 5

 

anatM gallery 6

 

anatM gallery 7

 

anatM gallery 8

 

anatM gallery 9

 

כמעצבת שחיה ונושמת את ישראל, גם ענת מושפעת ממזג האוויר – מה שהוביל אותה לעצב שמלות קלילות מבדים טבעיים, דקים ונושמים. השמלות עשויות בדי משי וכותנה בשילוב של תחרות צרפתיות. אחרי שווידאה שלכלות שלה יהיה הכי נוח, היא לא התפשרה כמובן על הסטייל והעיצוב.

 

anatM gallery 10

 

anatM gallery 11

 

anatM gallery 12

 

anatM gallery 13

 

anatM gallery 14

 

קולקציית השמלות של מנוס מתאפיינת בשילוב של קווים נקיים ומוקפדים, בדים דקים ואווריריים וגזרות אורבניות עם השפעות של אופנת הקוטור העולמית. כאשרההתמחות של מנוס היא בעיצוב מדויק בהתאם לגוף הכלה ובשמלות נתפרות מבדים איכותיים בתפירה עילית.

 

anatM gallery 15

 

anatM gallery 16

 

anatM gallery 17

 

anatM gallery 18

 

קרדיטים:

צילום: ואלרי פרושין

איפור: קארין כהן

שיער: דנה צמות

דוגמנית: מיה מיסיוק

סוכנות: אלינור שחר ניהול אישי

מאת:כלות אורבניות