כל מה שתצטרכו לדעת על המגזין החדש לכלות אורבניות

03.02.19

תחילתו של חודש חדש זה תמיד פאן ומרגש, אבל הפעם, מדובר בחודש שמסמל עבורנו יותר מהתחלה חדשה סטנדרטית - זהו החודש בו הגיליון השני של המגזין המודפס שלנו יוצא אל האור. מהמפעל מלא הקסם של כלות אורבניות הישר אליכן, קוראות יקרות שלנו, ואנחנו חייבות לומר שזה מרגש אותנו מאד.

 

gallery magazine3

 

gallery magazine3

 

אם אתן נמצאות כבר במשך זמן מה, סביר שנתקלתן בעותק הראשון של המגזין שלנו, והקונספט המודפס מוכר לכן. בהנחה שאתן חדשות כאן, אז קודם כל - וולקאם והיוש לכן, ועכשיו, הרשו לנו לספר לכן מעט על המגזין לכלות אורבניות.

  

מדובר בגרסה מודפסת ומוחשית של בלוג כלות אורבניות, כזו שמגיעה בדמות 144 עמודים מהממים שכל כולם יופי, טרנדים והשראה. ארזנו את כל הדברים שהם מצד אחד הכי רלוונטיים ופרקטיים לארגון החתונה: צ׳ק ליסטס, מדריכי DIY, ראיונות עם האנשים שמאחורי החתונות. לצידם, ריכזנו מגוון עצום של כל מה שיעניק לכן השראה עבור החתונות שלכן: חתונות אורבניות מדהימות, רעיונות עיצוביים מיוחדים, טרנדים שונים ועוד ועוד.

 

gallery magazine3

 

gallery magazine3

 

נכון, אנחנו לא אובייקטיביות, אבל לגמרי ברור לנו שאתן תיהנו מהמגזין הזה. בכל זאת, הוא תוכנן, נכתב ועוצב במיוחד עבורכן, קוראות אהובות שלנו. ואם עשינו לכן חשק לעלעל בו, ודאי תשמחו לדעת שתוכלו לרכוש אותו ממש כאן!

 

 

אה, כן, וברור שזה לא הכל. כי במסגרת רכישת המגזין המטריף שלנו, אתן יכולות להצטרף בקלילות אל התחרות שלנו, בה הפרס הוא - מקוות שאתן יושבות - זוג כרטיסים להופעה של אד שירן בברצלונה! אומג! כל הפרטים כאן

 

gallery magazine3

 

gallery magazine3

 

קרדיטים:

צילום: עידן חסון

סטיילינג: בריידזילה

דוגמנית: יובל כספית