כלות של חורף

23.01.12

 

כלות רבות נרתעות מהקונספט של נישואין בחורף, בעיקר בגלל שהן חוששות שמזג האוויר הקריר יפגום בהנאתן מהשמלה, עליה חלמו במשך תקופה ארוכה כל כך. אנחנו מאמינות שאפשר למצוא קרן אור גם ביום סגרירי, ומיישמות את המנטרה הזו גם בכל הנוגע למלתחת החורף. הרי במקום להתעצב על כך שלא ניתן ללבוש את השמלה כפי שהיא, אפשר להפוך את המגבלה לבונוס, מהסוג שלא ניתן למצוא בשום עונה אחרת, תהיו בטוחות.

 

 

 

הכירו את החברה החדשה - העליונית

גם אם אתן משתייכות לז'אנר הכלות האמיצות, סביר להניח שלא תצליחו לשרוד את הערבים הקרירים של החורף ללא עזרתה הנאמנה של החברה העליונית. הכוונה לסריג, בולרו, מעיל, קרדיגן או אפילו שכמיה שניתן ללבוש מעל השמלה בכדי ליצור מראה חמים יותר ועל מנת כמובן שלא לסבול מהקור.

 

 

 

 

אז למרות שכלות רבות סולדות מהרעיון, אנחנו דווקא חושבות שיש באותו חלק עליון אלמנט מיוחד, שיכול להוסיף עניין להופעה הכללית. ראשית כל, אפשר להזמין ממעצב/ת השמלה שלכן עליונית העשויה לא רק בצבע תואם אלא אף בטקסטורה תואמת לזו של השמלה, כך שלא ניתן יהיה להבחין האם מדובר בחלק נפרד או בהמשך ישיר של השמלה. ניתן לבחור בשמלה עם שרוולים ארוכים, כזאת בעלת לוק חורפי ועוד, כשהאפשרויות הן באמת אינסופיות. בכל מקרה, ההרמוניה שתיווצר בין החלק העליון לבין השמלה עצמה לא רק שלא תגרע מיופיה אלא אפילו תוסיף לה מימד נוסף שלא היה נוצר בשום דרך אחרת.

 

 

 

טקסטורות, טקסטורות, טקסטורות

קייט מידלטון, מעבר לכך שהיא דוגמא ומופת לסטייל, הדגימה לכל הכלות באשר הן כיצד ניתן ללבוש עליונית בטקסטורה אחרת, שאינה תואמת לשמלה ובכל זאת להיראות מלאת שיק. שמלת החתונה השנייה שלה, שהיתה עשויה מסאטן מבריק, צוותה לשרוולון קצר המסתיים בקו המותן ועשוי מבד צמרירי ופלאפי. על אף שלא היה תיאום מושלם בין השמלה לבין העליונית, התוספת של הטקטסורה המעניינת יצרה מראה ייחודי שריגש את העין.

 

 

על תבונה ועליוניות

במקום להתייחס לעליונית בתור אקססורי מעיק, אפשר אפילו להפוך אותה למוקד של ההופעה כולה. את כל האבזור המשלים, החל מהזר ועד לתכשיטים ולנעליים, אפשר לבנות מסביב לאותה עליונית, שלכאורה אמורה היתה בסך הכול לחמם את הכלה.

 

 

הרי ברור לכולנו שתפקידה של העליונית רחוק מלהיות רק פונקציונאלי, וכך לדוגמא אם בחרתן בקרדיגן שמנת מעוטר באבנים ובחרוזים, תוכלו מייד ליצור טוטאל לוק של כלה משנות ה-50'. אם בחרתן בעליונית שהיא למעשה בולרו העשוי מנוצות, תוכלו ללכת על טוטאל לוק של שנות ה-20', ואם בחרתן במעיל פרווה סינטתית עשיר ובהיר, תוכלו מייד ללכת על מראה הגלאם הוליווד עד הסוף.

 

 

ומה עם קצת צבע?

אז מה דעתכן על עליוניות צבעוניות? הרי כבר הוכח שבכל הנוגע ליצירת הטוטאל לוק של הכלה אין באמת חוקים ולכן הכלה רשאית לבחור כל פלטת צבעים שעולה על דעתה. אז בעוד שבקיץ אפשר לבטא את הפלטה הזו באלמנטים קטנים כמו בזר או בנעליים, מדוע שבחורף לא נוכל להעיז קצת יותר ולבחור למשל בקרדיגן כפתורים צבעוני, באחד הגוונים האהובים עלינו?

 

 

 

 

על אף שבדרך כלל מומלץ לבחור בקרדיגן השייך לפלטת הצבעים החורפיים, גם כאן אין באמת כללים, כך שאם רציתן להוסיף מעט חיות ואווירה של קיץ לחתונת ינואר, תוכלו לעשות זאת באמצעות בחירה בצבע הבוהק החביב עליכן, שלא רק יקפיץ את ההופעה אלא גם יעלה מייד חיוך מתוק על השפתיים.

 

 

מקוות שהפוסט הזה, על מגוון הדוגמאות הרבות, עשה גם לכן חשק להיות "כלות של חורף". כלות יפות, צבעוניות ובעיקר מיוחדות!

 

☂☂☂

 

The images are taken from: Green Wedding Shoes, Perfect Bound, Once Wed

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא