בלוג - מגזין חתונות ראשי

תיק עזרה ראשונה

09.09.10 יום ה'
בתור נשים, רובנו רגילות להסתובב לכל מקום עם תיק ובתוכו שלל חפצים שאולי נצטרך. דווקא ביום החתונה, היום שבו לרוב קורים דברים בלתי צפויים,
Read more...

קוד לבוש: בגד-ים

09.09.10 יום ה'
את ההזמנה הבאה עיצבה קרן בושי, מעצבת גרפית ומאיירת סופר-מוכשרת, עבור החתונה שלה ושל רועי, בעלה. השניים התחתנו בקיץ האחרון וההזמנה שלהם הייתה קיצית, משעשעת ומרעננת במיוחד.  
Read more...
לפני שבועות ספורים, ביום שבת קריר וסגרירי, החלטנו לחמם את ליבינו בביקור קצרצר בארץ הנעליים, או במילים אחרות: ביריד הנעליים "שופוני", אשר נערך בנמל יפו.  
Read more...
איטליה, איטליה, איטליה. מה לא נאמר כבר על המדינה המדהימה הזאת ועל הנשים היפות שלה? אז במסגרת שהותה של אחת מאיתנו בירח דבש איטלקי, לקחנו את המצלמה לידיים והחלטנו לעשות קצת פפראצ'י לכלות האיטלקיות.
Read more...
מידי יום אנו שוטפות את העיניים בעשרות, אם לא מאות תמונות של כלות וחתנים, שמלות, תכשיטים, פרחים ועוד ועוד. הכל במטרה למצוא עבורכן דברים יפים וחדשים שיוכלו לשמש לכן כהשראה. פעם בכמה זמן קורה שתמונה אחת "נתקעת" אצלנו בראש ואנחנו לא יכולות להפסיק לחשוב עליה.  
Read more...
רוני ועידן, בני 28 ו-30 מרמת גן, התחתנו במאי 2010 ב”גני יער" אשר ביער בן שמן. השניים הם זוג מקסים, מצחיק וכיפי, והאופי המגניב שלהם בהחלט השתקף בהחלטות רבות שהם עשו בארגון החתונה. זה התחיל מהממתקים.    
Read more...

הכי קטן שיש!

08.01.10 יום ו'
כאשר "אוכל הבנות" הסטנדרטי: בורקסים, פשטידות, סלטים ושות' מתחיל להימאס עליכן במקצת, יש אלטרנטיבה חדשה ומרעננת הנקראת פינגר פוד או בתרגומה הישיר לעברית, "אוכל אצבעות". זהו אוכל שאינו מצריך שימוש בסכו"ם.
Read more...

חופות בתפוצות

19.12.09 יום ש'
ברחבי העולם כולו נערכים הרבה מאוד טקסי חופה אשר מנסים לשמור על המסורת היהודית ארוכת השנים. הקהל בהם קצת אחר, האווירה אולי שונה, אך עדיין הם מקור טוב להמון, המון השראה.  
Read more...
המסורת היהודית התוותה לנו באופן ברור את המבנה שישמש לטקס הנישואין עצמו, היא החופה היהודית כמובן. אותה קורת גג ארעית, פורשת את כנפיה במשמעות הפיזית על משתתפי הטקס כולו ומקבצת תחתיה רב אחד, חתן אחד, כלה אחת, הורים, אחים ואחיות, סבים וסבתות.  
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2019