בלוג - מגזין חתונות ראשי

מי מאיתנו לא הייתה בסרט הזה? את מקבלת הצעת נישואין ומיד מניחה שעלייך להשיל ממשקלך אינספור קילוגרמים? כל-כך הרבה סטרס, כל-כך הרבה לחץ והכול לשם מטרה אחת - שתיראי יפה ורזה בתמונות שלך מיום החתונה.    
Read more...
מה דעתכן על קליפ סטופ מושן במקום קליפ הוידאו הסטנדרטי ליצירת מזכרת מקסימה ומשעשעת של יום החתונה?  
Read more...

אבישג וטל, 25.8.10

15.12.10 יום ד'
העיסוק בחתונות הוא עיסוק כל-כך נפלא, בעולם שכולו רק טוב. הוא מאפשר לנו לגלות בכל פעם מחדש חתונה קסומה אחרת, תענוג אמיתי בעבורנו. ומה שעוד יותר כייף בכל העניין הזה, זאת היכולת לשתף את כולכן בחוויה, בהתרגשות, בסיפור שמאחורי התמונות וכמובן בתמונות עצמן.  
Read more...

תמונה אחת שווה 2

12.12.10 יום א'
בהמשך לפוסט הראשון בסדרת הפוסטים "תמונה אחת שווה" ביקשנו משחר רובין לכתוב לנו על עוד רגע מיוחד בעיניו.      
Read more...
★★★★★★★★★★★★★★★ והזוכה בהגרלת העליונית היא...  ★★★★★★★★★★★★★★★  
Read more...
אהבה. אחד הדברים הכי מקסימים באהבה ובסיפורי אהבה בפרט, זה יכולתה של זאת ביום בהיר אחד להפגיש בין אנשים מקצוות שונים של הגלובוס. הזוג הבא שלנו אמנם גר כיום בת"א, אך מקורותיהם נמצאים הרחק הרחק מכאן.
Read more...
את ההזמנה הבאה עיצבה נטלי מי-עמי, מעצבת גרפית סופר מוכשרת עבור זוג שהחליט להשקיע בהזמנה מקורית ומעוצבת. מדובר בהפקת דפוס רצינית הכוללת בתוכה ארבעה חלקים להזמנה, מעטפה מרובעת ועליה מדבקה עם שמות הזוג ותאריך החתונה.  
Read more...
את סדרת ההינומות שלנו נסיים בסוג הינומה מקסים במיוחד. אתן בטח סקרניות כבר לשמוע במה מדובר...אז פשוט תקליקו להמשך!
Read more...

צבעים של חורף

05.12.10 יום א'
חורף? מישהו אמר כאן חורף? אז נכון, הגשם אכן ממאן מלהגיע אל מחוזותינו אך יחד עם זאת אפשר כבר ממש לחוש את סממני העונה: הרקפות הצבעוניות, צינת הבוקר והלילה, המרקים שמתחשק לבשל ועוד.  
Read more...
מצב הרוח שפוף, הכל כרגע נראה קודר ועצוב. תכננו את הפוסט הזה כהפתעה לחג החנוכה, חג האור. החג שבו חוגגים בהדלקת נרות כיפית עם אוכל טעים ומושחת במיוחד. ביקשנו מבלוגרית האוכל, נטלי לוין - בעלת הבלוג עוגיו.נט, להכין עבורנו סופגניות מתוקות ויפיפיות, בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.    
Read more...
כמה שלא מדברים על נעליים, זה אף פעם לא מספיק. בינינו, זה בדיוק אותו סיפור כמו מספר הזוגות שיש לך בארון. גם אם זה הרבה, תמיד תרצי עוד ועוד – נכון שאנחנו צודקות?!?
Read more...

נטלי ועמרי, 6.6.10

01.12.10 יום ד'
לקראת סוף השבוע המתקרב אלינו בצעדי ענק, החלטנו לפנק אתכן בחתונה שווה במיוחד. החתונה שנציג בפניכן היום, נוטפת כולה ריח של חתונת רחוב אותנטית. ממבט חטוף בתמונות אפשר להתבלבל ולחשוב שאנו רואות חתונה שנערכה במקום אחר, הרחק מישראל.  
Read more...
את ההזמנה הבאה עיצב המעצב הגרפי אלעד יאנה עבור החתונה של אחיו. מדובר בהזמנה שמיועדת לקהל דתי אורתודוקסי, ולכן העיצוב נעשה בהתאם לקודים המקובלים של מגזר זה.
Read more...
לפעמים, את הדברים הכי פשוטים, הכי קשה למצוא. זה מה שאחת מאיתנו גילתה כשהיא חיפשה בחנויות את הצמיד שרצתה לענוד בחתונה. שתי שורות של פנינים, סוגר עדין, זה הכל.      
Read more...
על הקבוצה הסודית שלנו שמעת? ששששש....
יש להזין כתובת מייל

תנאי שימוש באתר | מי אנחנו? | צרו קשר | רוצים לפרסם אצלנו? | הפינצטה | לבלוג-מגזין
עיצוב: קלפטיש מרקטינג בע"מ  | בנייה ופיתוח: Ijoomla | כל הזכויות שמורות 2019