כלות אורבניות פוגשות את יריד "כלות חכמות"

24.12.15

עדכון: הקוד לשעה 08:00 כבר אינו תקף, הכרטיסים לשעה הזו אזלו.

 

במשך שנים יצא לנו לשמוע על פועלו של אוהד איתן נורי בתחום החתונות. תמיד עקבנו, התרשמנו ונהנינו - כי פשוט תענוג להביט מהצד בהישגים שלו. תמיד שמענו - אך מעולם לא הכרנו, כך יצא הגורל.

 

לפני כמה שבועות פנה אלינו אוהד וסוף סוף נוצר הקשר המיוחל. הקליק, כצפוי - קרה מיד וכך החלטנו שהגיע הזמן לשלב כוחות באמצעות הירידים שלו שכבר הפכו לשם דבר בעולם החתונות, ירידי "כלות חכמות".

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

  

 

אלא שהפעם אנו לא רק מגיעות להתארח, להתרשם, להכיר, אלא ביריד גם נציג ונמכור לראשונה את הקולקציה החדשה של WHITE+LACE, המשך טבעי לקולקציית הביכורים שלנו בשיתוף הפעולה עם ROOMEUR. שמחנו כל כך לעבוד על הפרויקט הזה, הבייבי שלנו, ליצור עבורכן שמלות - שהיינו פשוט חייבות להמשיך ולמרבה המזל, גלגלי החשיבה, ההשראה והדימיון פועלים שעות נוספות כך שתמיד יש לנו מה לחדש ובמה להפתיע אתכן.

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

WHITE+LACE

 

צילום: Ready2wedd

 

אביגדור, מקום האירוע.

 

דנה מנצור

 

מרדכי אברהם

 

לימור רוזן

 

ליהי הוד

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

טלי הנדל

 

מי שעדיין לא יצא לה לשמוע על היריד, מדובר במקום שמרכז בתוכו את כל השמות החמים של עולם עיצוב האופנה לכלות בהנחות ענק. זו הזדמנות פז להניח את הידיים על שמלות שהן קוטור במיטבו במחיר הרבה יותר נוח לכיס. זה למעשה יריד שמנגיש את המותגים הכי יוקרתיים ושיקיים בהנחות ענק עד 50%.

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

דרור גבע

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

דורון אשכנזי 

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

אליה וטין

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

אייזן שטיין

 

בין המציגים תוכלו למצוא את דוד חצבני, ליהי הוד, אייזן-שטיין, לימור רוזן, מרדכי אברהם, ייצוג לחתנים מטעמו של דורון אשכנזי וכאמור גם את WHITE+LACE.

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

פישנדג

 

מעבר לכך שהיה חשוב לנו להביא את הטאץ' האישי שלנו כאורחות באירוע, היה לנו גם חשוב לפנק אתכן, כלות אהובות שלנו ולכן אתן ורק אתן מקבלות קוד בלעדי: urbanbride שמאפשר לכן כניסה מוקדמת ליריד כבר ב-08:00 בבוקר, כך שתוכלו למדוד, להתרשם, לחוות ולקנות לפני כולן.

 

אירוע מכירה "כלות חכמות"

דוד חצבני

 

אנו שמחות מאוד לבשר שמכירת הכרטיסים כבר החלה, ממש כאן וכמובן שנשמח לראותכן ביריד, אנו הכי נרגשות שיש!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: