יריד כלות חכמות: כל מה שאתן חייבות לדעת

18.04.17

יש ריטואלים שאנחנו אוהבות במיוחד, הם חוזרים אחת לכמה זמן, ההתרגשות לקראתם רבה וממש-ממש שווה לחכות להם. אם אתן חושבות על יום הולדת או חג אהוב במיוחד, אתן לגמרי בכיוון, כי בהחלט מדובר במאורע משמח שמצדיק חגיגה - 

יריד כלות חכמות חוזר! 

 

gallery ran1

(צילום: גיא כושי ויריב פיין. שמלה: רן צוריאל)

 

gallery elia1

(צילום: אלכס ליפקין. שמלה: אליה וטין)

 

gallery rish1

(צילום: אלון שפרנסקי. שמלה: יואב ריש)

 

איפה? היריד שחוגג את יום הולדתו התשיעי השנה יתקיים במתחם האירועים יד חרוצים 11 בתל אביב.

 

מי? 11 מעצבי שמלות כלה מהמובילים בארץ בליווי הצוותים שלהם יחכו לכן במתחם האירוע, כשבידיהם שמלות מקולקציות קודמות ב-30%-50% הנחה ואף שמלות חדשות בהנחות משמעותיות.

 

כל מעצבי ומעצבות השמלות וצוותיהם ילוו אתכן בהליך בחירת שמלת הכלה שלכן, כשמגוון השמלות רחב וכולל שלל מידות, מפטיט ועד Plus Size. ואילו מעצבים תוכלו לפגוש שם? קחו אוויר, כי הרשימה ארוכה: טלי הנדל, ורד גלעדי, רן צוריאל, אייזן-שטיין, יואב ריש, טלי ומריאנה, אליה וטין, READY2WEDD שמעון דהן, דוד חצבני ומרדכי אברהם. 

 

וכמובן שאי אפשר לזנוח את יתר הדיטיילז שמשלימים את תמונת החתונה שלכן, לכן, יחכו לכן ביריד גם נעלי הכלה של רוני קנטור, מיתוג מבית המיתוגיה, צלמים, מאפרות, בגדי ים לכלות ובגדול - כל מה שכלה צריכה.

 

gallery tali1

(צילום: שי יחזקאל. שמלה: טלי הנדל)

 

gallery mariana1

(צילום: דניאל אלסטר. שמלה: טלי ומריאנה)

 

מתי? היריד יתקיים ב-12.5.17, פתיחת מכירת הכרטיסים תיפתח באופן בלעדי לקוראות כלות אורבניות ביום ד׳ ה-19.4.17 בשעה 08:00 בהזנת הקוד URBAN2017 בעמוד רכישת הכרטיסים.

 

כיוון שהוייב ביריד הוא בוטיקי וכזה שמאפשר לכן למדוד את השמלות בנחת, פינקנו אתכן באפשרות הרשמה מוקדמת ביום אחד מזו של יתר הכלות, שתהיה פתוחה לקהל הרחב ב-20.4 בלילה בין יום רביעי לחמישי. 

 

בנוסף - שווה להיות כלה אורבנית בכל יום, אבל ביום היריד זה שווה במיוחד, כי השעה הנחשקת ביותר לכניסה אליו, 08:00, שמורה אך ורק לכן! אם תרצו להגיע בהמשך, דעו שהכניסה ליריד תיעשה באופן הדרגתי, כששעות הכניסה הן 08:00, 10:00,12:00, 14:00, אין הגבלת זמן להישארות ביריד והיריד נסגר בשעה 16:00.

*שימו לב*: ניתן להגיע ליריד עם עד שתי מלוות - רצוי לבחור את אלו שמכירות אותך הכי טוב (ואם הן גם פאשניסטות על הדרך, מה טוב).

 

וזה לא הכל...: בפעם הראשונה Ever, אנחנו מתארחות ביריד! וכמארחות שמתארחות פתחנו לאונג׳ אקסקלוסיבי לקוראות כלות אורבניות בלבד, בו תוכלו לפטפט, להתייעץ ולקשקש עם הצוות שלנו ואחת עם השניה, ולא פחות חשוב - לקבל מתנה סופר שווה מאיתנו!

 

ועד שנפגש ביריד כלות חכמות, אתן מוזמנות לשטוף את העיניים בחלק מהשמלות המהממות שיחכו לכן שם.

 

gallery ready1

(צילום: חיים כהן. שמלה: READY2WEDD)

 

gallery vered1

(צילום: אלה אוזן. שמלה: ורד גלעדי

 

gallery elia2

  (צילום: אלכס ליפקין. שמלה: אליה וטין) 

 
מאת:כלות אורבניות